Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo informacija: Kaune iš Nemuno gelbėtojai ištraukė skenduolį (nuotraukos)

Įvykio vietoje
15min.lt skaitytojo Mindaugo U. nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Skaitytojas Mindaugas U. redakciją informavo, kad šeštadienį Kaune gelbėtojai iš Nemuno ištraukė skenduolį.

Kaip redakcijai rašo skaitytojas, skenduolis iš vandens ištrauktas tarp 14 val. ir 15 val. greta Karaliaus Mindaugo prospekto.

Skaitytojas rašo, kad jam pasirodė, jog ištraukę vieną skenduolį, gelbėtojai pradėjo antro kūno paiešką.

Tuo tarpu Kauno pareigūnai 15min.lt informavo, kad maždaug 14.40 val. Bendruoju pagalbos telefonu 112 paskambinęs žvejys pranešė, jog Nemune plūduriuoja moters kūnas.

Netrukus į nurodytą vietą nuskubėję ugniagesiai gelbėtojai skenduolę iš upės ištraukė. Maždaug 60 metų moters kūnas buvo perduotas teismo medicinos ekspertams, kurie nustatys jos mirties priežastį.

Skenduolės tapatybė kol kas nenustatyta. Maždaug 1,6 m ūgio žilų plaukų moteris vilkėjo vasarinę mėlynai rudą striukę, rudą megztinį, tokios pačios spalvos kelnes bei kojines, avėjo pilkai mėlynus sportinius batelius.

Ant skenduolės kaklo buvo grandinėlė, ant rankos – laikrodis, o ant kairės rangos ilgojo piršto – žiedas. Galinčius padėti nustatyti moters tapatybę policija prašo paskambinti telefonu Kaune (8-37) 303 309 arba 112

Dėkojame skaitytojui Mindaugui U. už informaciją ir nuotraukas!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min