Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo informacija: kelio ženkluose – pamokėlės pėstiesiems apie Lietuvos Konstituciją (atnaujinta 15.05 val., nuotraukos)

„50 tūkstančių piliečių, turinčių rinkimų teisę, gali teikti Seimui įstatymo projektą, ir jį Seimas privalo svarstyti“, – lipduke cituojamas pagrindinio mūsų šalies įstatymo 68 straipsnis.
Prano A./15min.lt skaitytojo nuotr. / „50 tūkstančių piliečių, turinčių rinkimų teisę, gali teikti Seimui įstatymo projektą, ir jį Seimas privalo svarstyti“, – lipduke cituojamas pagrindinio mūsų šalies įstatymo 68 straipsnis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniuje užfiksuota netikėta, visuomenei naudinga chuliganizmo forma.

Sostinėje – naujovė. Kelių ženklai suteikia ne tik juose slypinčią su eismu susijusią informaciją, bet ir moko Konstitucijos.

„Nežinau, nei kaip pakomentuoti. Tiesiog užfiksavau tokį vaizdą. Kalvarijų ir Upės gatvių sankryžoje ant kelio ženklų „Pėsčiųjų perėja“ užklijuoti lipdukai su ištraukomis iš Konstitucijos“, – rašo 15min.lt skaitytojas Pranas A.

Prano A./15min.lt skaitytojo nuotr./Lipdukai užklijuoti maždaug 4 metrų aukštyje.
Prano A./15min.lt skaitytojo nuotr./Lipdukai užklijuoti maždaug 4 metrų aukštyje.

Vilniečio vertinimu, lipdukus klijavo gerai pasiruošusi kompanija, nes jie priklijuoti 3–4 metrų aukštyje.

Be to, lipdukai dailūs, jų dizainas pritaikytas prie paties kelio ženklo – atrodo, tarsi šnekėtų kelio ženkluose pavaizduotas žmogeliukas.

„Kaip supratau, viešoje vietoje tyčia cituojamas tas Konstitucijos straipsnis, kuris gali būti naudingiausias žmonėms – apie galimybę keisti įstatymus“, – rašo skaitytojas Pranas.

15min.lt redakcija dėkoja Pranui už atsiųstą pranešimą bei nuotrauką.

Tuo tarpu portalo skaitytojas Darius V. atsiuntė dar keletą nuotraukų su keistais lipdukais ant kelio ženklų, kuriuos galite pamatyti čia.

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min