Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 24d. 15:37

Skaitytojo informacija: Klaipėdoje į avariją pateko greitosios automobilis (nuotraukos)

Greitoji susidūrė su lengvuoju automobiliu pačiame miesto centre.
Skaitytojos J.Deventinaitės nuotr. / Greitoji susidūrė su lengvuoju automobiliu pačiame miesto centre.

Portalą „15min“ skaitytoja J.Deventinaitė informavo apie eismo įvykį Klaipėdoje, S.Daukanto ir H.Manto gatvių sankryžoje.

Apie 14 val. šioje sankryžoje susidūrė lengvasis automobilis „Nissan“ ir Greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojų vairuojamas mikroautobusas. Per susidūrimą niekas nenukentėjo. Lengvojo automobilio vairuotoja pažymėjimą gavo vos prieš kelis mėnesius. Eismo nelaimė kilo dėl jos neapdairumo. Kaip pastebėjo liudininkai, ji net nebuvo pažymėjusi automobilio specialiu ženklu – žaliu klevo lapu.

Per avariją niekas nesužeistas. Greitosios pagalbos medikai į ligoninę vežė alkoholiu apsvaigusį vyrą. Vėliau jis buvo perkeltas į kitą automobilį.

Dėkojame skaitytojai J.Deventinaitei už informaciją ir nuotraukas!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:10
01:09
03:07

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min