Kalėdinis pasiūlymas! Metinė prenumerata dabar tik 9,99 Eur.
Prenumeruoti
2009 03 03

Skaitytojo informacija: nelaimingoje sankryžoje vėl sudaužytas automobilis (nuotraukos)

Skaitytoja Neringa informavo redakciją, kad Vilniuje, A.Goštauto gatvės ir Gedimino prospekto sankryžoje, vėl sudaužytas automobilis.
Avarija sankryžoje
Avarija sankryžoje / 15min.lt skaitytojos Neringos nuotr.

Kaip rašo skaitytoja, antradienį šiek tiek prieš 10.30 val. senuoju Žvėryno tiltu atvažiavęs lengvasis automobilis suko į A.Goštauto gatvę.

„Tačiau automobilis trenkėsi į šviesoforą saugančius metalinius stulpelius. Automobilio priekis buvo sudaužytas", – redakcijai rašo skaitytoja Neringa.

Žmonės per incidentą nenukentėjo.

Ši sankryža jau vadinama nelaiminga. Vos ją restauravus ir pastačius naujų šviesoforų, automobiliai pradėjo juos vartyti. Kelininkams sutvarkius vieną šviesoforą, netrukus automobilis įsirėždavo ir nuversdavo kitą.

Tokia situacija praėjusių metų pabaigoje truko kelis mėnesius. Galiausiai šviesoforams apsaugoti buvo sumontuoti metaliniai stulpeliai. Dabar automobiliai daužomi į juos.

Vairuotojai svarsto, jog ši sankryža yra netaisyklingos konfigūracijos, visiškai neproporcinga ir avarijų čia išvengti nėra įmanoma.

„Sankryža siaura, išraityta, automobiliai čia tiesiog neprasilenkia. Jei nebūtų saugos salelių, sankryža padidėtų, avarijų sumažėtų", – svarsto skaitytoja.

Jei norite peržiūrėti skaitytojos nuotraukų galeriją, spauskite čia.

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu [email protected].

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aktorius Giedrius Savickas: džiaugiuosi įžiebęs Kalėdų eglę nematančių žmonių mintyse ir širdyse
Reklama
Kalėdas pasitinkantis Linas Adomaitis kviečia „išgirsti“ Kauno miesto Kalėdų eglutę
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Parašykite atsiliepimą apie 15min