Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 29d. 20:58

Skaitytojo informacija: nuo priekabos gatvėje nukritusio automobilio niekas nepasigedo (nuotraukos)

Gatvėje pamestas automobilis
15min.lt skaitytojo Tomo G. nuotr. / Gatvėje pamestas automobilis

Skaitytojas Tomas G. redakciją informavo, kad trečiadienį Kaune autovežis pametė ... gabentą automobilį. Tačiau pamesto automobilio niekas nepasigedo.

Kaip redakcijai rašo skaitytojas, įtariama, kad automobilis nuo autovežio priekabos nukrito apie 17.15 val. Kaune, Baršausko gatvėje. Per incidentą niekas nenukentėjo.

„Įdomiausia tai, kad automobilis be numerių, variklio ir keleto kėbulo dalių. Jo nepasigedo nei gabenęs vairuotojas, nei kiti asmenys",- redakcijai rašo skaitytojas.

Tomas G. pareigūnų paklausė, kokia atsakomybė laukia neapdairaus vairuotojo. Tačiau pareigūnai, pasak skaitytojo, jam neturėjo ką atsakyti.

15min.lt primena, kad Kelių eismo taisyklių punktai skelbia: "210. Krovinys transporto priemonėje turi būti padėtas, o prireikus – pritvirtintas ir uždengtas taip, kad: (...) 210.4. nekristų, nesivilktų, nekeltų triukšmo, neterštų kelio ir aplinkos; 210.5. nekeltų pavojaus žmonėms ar materialinėms vertybėms, negadintų kelio įrenginių ir techninių eismo reguliavimo priemonių. 211. Jeigu krovinio padėtis ir būklė transporto priemonėje neatitinka šių taisyklių 210 punkto reikalavimų, vairuotojas nedelsdamas privalo pašalinti trūkumus, o jeigu to padaryti negalima, – toliau nebevažiuoti. (...) 215. Draudžiama transporto priemone važiuoti toliau, kol nebus pašalinti sunkiasvorių ir (ar) didžiagabaričių krovinių, pavojingų krovinių vežimo reikalavimų pažeidimai, keliantys pavojų žmonėms ir aplinkai".

Už šių taisyklių nesilaikymą, numatytos baudos.

Jei norite peržiūrėti skaitytojo Tomo G. atsiųstų nuotraukų galeriją, spauskite čia.

Dėkojame skaitytojui Tomui G. už informaciją ir nuotraukas!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min