Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo informacija: Panemunės šilas Kaune virto šiukšlynu (nuotraukos)

Šiukšlės Panemunės šile
15min.lt skaitytojo Ramūno T. nuotr. / Šiukšlės Panemunės šile
Šaltinis: 15min
0
A A

Skaitytojas Ramūnas T. redakciją informavo, kad Kaune, Panemunės šile, šiukšles mėtosi ant žemės greta pustuščių konteinerių. Skaitytojo manymu, už tai atsakingi šiukšles surenkančios įmonės darbuotojai.

Kaip redakcijai rašo skaitytojas, trečiadienį jis nusprendė pasportuoti Panemunės šile.

„Nusileidęs pėsčiųjų tiltu, nustėrau pamatęs krūvą šiukšlių šalia pustuščių konteinerių. Matyt, už šiukšlių išvežimą atsakingi asmenys nesugeba sutvarkyti aplinkos, kurią patys subjaurojo kratydami šiukšles į tam skirtą mašiną", – rašo skaitytojas.

Ramūnas T. stebisi, kad šiais laikais, kai sparčiai daugėja bedarbių, vis dar atsiranda darbuotojų, atmestinai atliekančių savo pareigas.

„Prašyčiau paviešinti šias mano nuotraukas ir sugėdinti už tai atsakingas tarnybas", – savo laišką baigia skaitytojas Ramūnas T.

Nuotraukas viešiname. Norėdami jas peržiūrėti, spauskite čia.

Redakcija dėkoja skaitytojui Ramūnui T. už atsiųstą informaciją ir nuotraukas!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min