Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 2d. 09:19

Skaitytojo informacija: Panevėžys tampa Venecija (papildyta 12.26 val.)

Panevėžys tampa Venecija
15min.lt skaitytojo Edgaro nuotr. / Panevėžys tampa Venecija

Panevėžyje maždaug 8 val. nugriaudėjus griaustiniui pradėjo smarkiai lyti. Ketvirtadienio rytą prakiuręs dangus upėmis pavertė Aukštaitijos sostinės Panevėžio gatves.

 

Panevėžio hidrometeorologijos stoties, įsikūrusios priemiestyje, prietaisai užfiksavo, kad per 20 minučių iškrito 12,2 milimetro kritulių. „Normali stipri vasaros liūtis“, - paaiškino hidrometeorologai. Jie žada, kad artimiausiu metu panevėžiečiai vėl gali sulaukti panašių liūčių, nors gal ir ne tokių stiprių.

Trečiadienį po pietų liūtis skalavo Vakarų Lietuvą - Šilutėje kai kurios gatvės tapo sunkiai pravažiuojamos – vairuotojams teko prašyti pagalbos ir ištempti savo mašinas iš upeliais virtusių gatvių, o Palangoje lietus užklupo poilsiautojus.

Kaip pranešė „15min“ skaitytojas Edgaras, per penketą minučių patvino Ukmergės g. ties Basanavičiaus g., šalia parduotuvės „Iki“.

Redakcija dėkoja skaitytojui Edgarui už informaciją ir nuotrauką.

Mes visada laukiame jūsų nuotraukų ar vaizdo medžiagos adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums, ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:49
01:42
09:25

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min