Kalėdinis pasiūlymas! Metinė prenumerata dabar tik 9,99 Eur.
Prenumeruoti
2009 03 09

Skaitytojo informacija: sankryža, kurios vairuotojams patariama vengti (nuotraukos)

Skaitytoja Danuta K. redakciją informavo, kad nelaiminga jau pramintoje Vilniaus sankryžoje automobilis vėl atsitrenkė į šviesoforą saugančius atitvarus.
Avarija užkeiktoje Vilniaus sankryžoje
Avarija užkeiktoje Vilniaus sankryžoje / 15min.lt skaitytojos Danutos K. nuotr.

Kaip rašo skaitytoja, apie 13.30 val. Gedimino prospekto  ir A.Goštauto gatvės sankryžoje nuo senojo Žvėryno tilto į kairę sukdamas automobilis vėl netilpo sankryžoje ir rėžėsi į šviesoforą saugančią tvorelę.

„Gyvenu netoli šios vietos, todėl galiu drąsiai pasakyti, kad tai yra sankryža, kurios vairuotojams reikia vengti. Po rekonstrukcijos atidarius šią sankryžą čia sudužo jau apie dešimt automobilių", – rašo skaitytoja Danuta K.

15min.lt praėjusią savaitę skelbė skaitytojos Neringos informaciją, kad šioje sankryžoje buvo sudaužytas automobilis. Rekonstravus sankryžą mašinos čia šviesoforą nuversdavo vos ne kas antrą dieną. Todėl buvo sumontuotos šviesoforą saugančios tvorelės. Dabar automobiliai dužta atsitrenkę į jas.

Jei norite peržiūrėti skaitytojos Danutos K. nuotraukų galeriją, spauskite čia.

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu [email protected].

Beje, redakcija laukia ne tik avarijų, gaisrų ar kitų nelaimių nuotraukų. Siųskite ir geras naujienas. Taip pat laukiame ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aktorius Giedrius Savickas: džiaugiuosi įžiebęs Kalėdų eglę nematančių žmonių mintyse ir širdyse
Reklama
Kalėdas pasitinkantis Linas Adomaitis kviečia „išgirsti“ Kauno miesto Kalėdų eglutę
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Parašykite atsiliepimą apie 15min