Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo informacija: sostinėje laukiama dar vienos nelaimės!

Šulinys Karoliniškėse
15min.lt skaitytojos Astos S. nuotr. / Šulinys Karoliniškėse
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Skaitytoja Asta S. redakciją informavo, kad Vilniuje laukiama dar vienos nelaimės.

Kaip redakcijai rašo skaitytoja, atsiuntusi ir tai įrodančią nuotrauką, nelaimė gali įvykti Karoliniškių mikrorajone, Sausio 13-osios g. tarp 11 ir 13 namų.

„Kai aš pamačiau šitą skylę, buvo vėlus ruduo. Kadangi žiemą mažai vaikščiojau, galvojau, kad jos jau nebėra. Tačiau ji liko. Matyt laukiama, kol vėl įvyks nelaimė ir vėl nebus kaltų. Jau greit vasara, vaikų laksto pilnas kiemas, o kam tas šulinys priklauso, nežinau", - rašo skaitytoja Asta S.

Pastaruoju metu Vilniuje jau įvyko kelios nelaimės, kai į atvirus šulinius įkrito ir susižalojo žmonės. Balandžio pabaigoje į šulinį buvo įkritusi ir moteris su vaiku.

Dėkojame skaitytojai Astai S. už informaciją ir nuotrauką!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min