Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 22d. 21:48

Skaitytojo informacija: viešosios tvarkos pažeidėjai liko nenubausti? (nuotraukos)

Perkunkiemyje girtavę asmenys
15min.lt skaitytojo Jono nuotr. / Perkūnkiemyje girtavę asmenys

15min.lt redakciją pasiekė pasipiktinusio skaitytojo nuotraukos ir informacija apie viešosios tvarkos pažeidimus bei pareigūnų darbą.

Skaitytojas Jonas rašė: „Ką tik teko stebėti štai tokį vaizdą. Du neblaivūs asmenys, viešoje vietoje (Vilniuje, prie Perkūnkiemio 18-ojo namo, 20 val.) atsinešė du didelės talpos alaus butelius, prieš tai vienas iš jų nusišlapino, tada atvyko trečias asmuo su automobiliu, pradėjo visi gerti. Tada pranešiau policijai. O tie išgėrę asmenys išlipo, dar po kartelį nusišlapino ir toliau gerė. Atvažiavo dar vienas automobilis, todėl išgertuvės tęsėsi jau keturiese. Policijos vis dar nėra, nors praėjo 20 minučių. Vienas asmuo vėl nusišlapino. Tada vieno automobilio vairuotojas susiruošė važiuoti, atsisveikino su visais ir... pasirodo pareigūnai.

Jie išlipa, kažką pasako, alų nuo stogo paslepia ir policija išvažiuoja (greičiau nei per minutę). Vienas asmuo susistabdo pareigūnus ir draugiškai pasikalba (tarsi pažinotų). Neblaivūs asmenys irgi sėda į automobilius, išmeta šiukšles ir sėkmingai išvažiuoja. Pareigūnai po kokių 5 minučių grįžta, pažiūri ir išvažiuoja, tarsi būtų atlikę savo darbą. Aš buvau šokiruotas, kad galima tokius dalykus viešoje vietoje daryti ir nesulaukti pareigūnų veiksmų. Juk automobiliai stovi ant žalios vejos, vartoja alkoholį viešoje vietoje, keli iš jų vos pastovi ant kojų, t. y. neblaivūs viešoje vietoje. Galiausiai dar neblaivūs sėda prie vairo... ir nieko!

Aplink vaikščioja gyventojai su mažais vaikais, o jie sau drąsiai geria. Gal jie iš tiesų pažįstami arba patys yra pareigūnai, kad taip drąsiai pažeidžia viešąją tvarką, o sulaukę pareigūnų už visus pažeidimus gauna tik žodinį įspėjimą? Gal pareigūnai be reikalo mažai uždirba? Nes aš už tokį darbą jiems tikrai nemokėčiau.“

Dėkojame skaitytojui Jonui už informaciją ir nuotraukas!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min