Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo informacija: Vilniaus centre policija gaudo gėlių pardavėjus (nuotraukos)

Policija sulaiko gėlių pardavėjus
15min.lt skaitytojo Tomo nuotr. / Policija sulaiko gėlių pardavėjus.
Šaltinis: 15min
0
A A

Skaitytojas Tomas redakciją informavo, kad antradienį prieš pietus Vilniaus centre policija sulaikė kelis gėlių pardavėjus.

Kaip redakcijai rašo skaitytojas, gėlių pardavėjai, prie kurių sustojo policijos patrulių automobilis, buvo įsikūrę Gedimino prospekto ir Vilniaus gatvės sankirtoje, V.Kudirkos aikštės pakraštyje. Skaitytojas svarsto, kad gėlių pardavėjai buvo sulaikyti greičiausiai dėl to, kad galėjo pažeisti kokias nors prekybos gatvėje taisykles.

„Policija išsivežė tris gėlių pardavėjus", – redakcijai pranešė skaitytojas ir pridūrė, kad įvykį stebėjo gana daug praeivių.

Skaitytojas rašo, kad atkreipę dėmesį į smulkų pažeidimą, policijos pareigūnai patys galėjo šiurkščiai pažeisti Kelių eismo taisykles, savo automobilį pastatydami priešingos krypties eismo juostoje, ties ženklu „Sustoti draudžiama".

Dėkojame skaitytojui Tomui už informaciją ir nuotraukas!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min