Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo informacija. Troleibusu gali važiuoti tik pasiekiantys skylamušius

Tokioje vietoje įrengtą skylamušį pasieks ne kiekvienas.
15min.lt skaitytojo Aurimo Š. nuotr. / Tokioje vietoje įrengtą skylamušį pasieks ne kiekvienas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujienų portalo 15min.lt skaitytojas Aurimas Š. pastebėjo, kad naujuose Vilniaus troleibusuose bilietų skylamušiai įrengiami taip, kad jų nebegali pasiekti žemesnio ūgio ar vyresnio amžiaus keleiviai ir vaikai.

15min.lt skaitytojo Aurimo Š. nuotr./Tokioje vietoje įrengtą skylamušį pasieks ne kiekvienas.
Tokioje vietoje įrengtą skylamušį pasieks ne kiekvienas.

„Šiandien 17 maršruto troleibuse kilo didžiulė sumaištis, kai viena pagyvenusi moteriškė, įlipusi pro galines duris, nesugebėjo pasižymėti bilietėlio savo jėgomis. Moteriškei teko prašyti pagalbos tik dėl to, kad viešąjį transportą prižiūrintys asmenys bilietukų skylamušį pakabino į palubę“, – rašo skaitytojas Aurimas Š.

Pasak skaitytojo, skylamušis pakabintas tikrai per aukštai. Be to, atsidariusios durys jį visiškai užstoja. „Su šia problema susidūrė ne tik minima moteris, bet ir jauni vaikai, manoma, pradinukai, nes jie taip pat nepasiekė aukštai iškelto prietaiso. Taip pat sudėtinga per visą keleivių minią grūstis į troleibuso priekį pasižymėti bilietėlį“, – pastebėjo Aurimas Š.

Dėkojame skaitytojui Aurimui Š. už informaciją ir nuotrauką!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min