2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2022 01 02

Skambiose citatose valdančiųjų ir prezidentūros santykiai – kaip ant delno

Valdantieji bei prezidentas Gitanas Nausėda ir jo patarėjai šiais metais vieni kitiems negailėjo kandžių išsireiškimų – susivaldymo kartais pritrūkdavo abiem pusėms. Metams artėjant į pabaigą 15min siūlo prisiminti, ką skambaus vieni apie kitus yra pasakę valdžios atstovai, kurių santykių pagerėjimo apžvalgininkai bent jau kol kas neprognozuoja.

Žodis, prasidedantis raide P ir pasibaigiantis raide A

Gegužę į žodžių karą su prezidentu G.Nausėda buvo įsivėlęs Tėvynės sąjungos-krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.

„Aš manau, kad ji yra svarbus žmogus valstybėje, su kuriuo, gali būti, tapatinasi daug Lietuvos žmonių ir būtent tokių, kuriems potencialiai gali būti labai svarbi ši žinia. Ir net neaiški dvejonė ar stabtelėjimas gali siųsti keistą signalą... Aš manau, kad tą dvejonę reikia išsklaidyti“, – interviu naujienų agentūrai ELTA sakė G.Landsbergis.

Jis kalbėjo apie pirmosios šalies damos Dianos Nausėdienės skiepijimąsi nuo koronaviruso, mat viešojoje erdvėje panašiu metu buvo pasirodžiusi žinia, jog D.Nausėdienė tuomet dar nebuvo pasiskiepijusi.

Į šį konservatorių lyderio pareiškimą G.Nausėda sureagavo emocingai.

„Man labai apmaudu, kad jaunas politikas Gabrielius Landsbergis nuėjo tokiu žemu, nepadoriu keliu ir ima kaltinti žmones iki galo nesuvokdamas situacijos ir net nemėgindamas jos suvokti. Žmogus dar gana jaunas, norėtųsi palinkėti, kad jis padarytų tam tikras išvadas ir suvoktų, jog politika yra ne tik intrigų kūrimas, galios žaidimėliai, kliauzų rašymas ir darymas.

Tai yra daugiau, nes visa tai reikės po savęs palikti. O kuomet atsigręši atgalios ir pamatysi, kad ten yra tik šitie dalykai, bus ganėtinai nuviliantis momentas. Jeigu taip atsitiks, žinote, tai jau nebe politika, tai yra žodis, kuris taip pat prasideda raide P ir baigiasi raide A, tik – ilgesnis“, – komentuodamas konservatorių lyderio žodžius atsakė G.Nausėda.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min