Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skautai rūpinsis vaikų laisvalaikiu

Ir Kauno vadovai, ir skautai pripažino, jog vasarą daugelis vaikų laisvalaikį leidžia tiesiog gatvėje, tad dienos stovyklos būtų puikus jų užimtumo būdas.
„15min“ nuotr. / Ir Kauno vadovai, ir skautai pripažino, jog vasarą daugelis vaikų laisvalaikį leidžia tiesiog gatvėje, tad dienos stovyklos būtų puikus jų užimtumo būdas.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Kauno savivaldybės vadovai su Lietuvos skautais sutarė vasarą rengti nemokamas dienos stovyklėles, kuriose vaikų užimtumu rūpinsis patyrę savanoriai.

„Prasidėjus vasarai daugelis vaikų laisvalaikį leidžia gatvėje, nes dalis tėvų neturi galimybės vaikus išvežti į kaimą ar siųsti į brangiai kainuojančias vasaros stovyklas užsienyje. Lietuvos skautija galėtų prisidėti prie nemokamų dienos stovyklėlių organizavimo“, – oficialiai išplatintame pranešime cituojamas meras Andrius Kupčinskas.

„Viena iš svarbiausių skautijos veiklos krypčių yra neformalus ugdymas. Dienos stovyklų poreikis Lietuvoje yra iš tiesų labai didelis. Turime pakankamai patirties ir patyrusių savanorių, kurie gali užtikrinti vaikų užimtumą, supažindinti su skautijos veikla, pilietiškai ugdyti vaikus ir jaunimą“, - teigė skautų vadovė Rasa Dumčiūtė.

Nors savivaldybės vadovai ir neslėpė, jog šiuo metu stengiamasi kaip įmanoma labiau riboti išlaidas, tačiau pažadėjo, jog bus ieškoma galimybių padėti Lietuvos skautijai organizuojant neformalų ugdymą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Skautai Vaikas
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min