Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skelbiama atranka į „Mis Klaipėdos studentė 2010“

Karūna
Karolio Kavolėlio nuotr. / Karūna
Šaltinis: 15min
0
A A

Skelbiama atranka Mis Klaipėdos studentė 2010 titului laimėti.

Šiame konkurse gali dalyvauti visos merginos, kurios studijuoja Klaipėdos aukštosiose mokyklose. Pirmoji atranka vyks jau lapkričio 11 d. 22 val. naktiniame klube „Roxy”, antroji – naktiniame klube  „Marseille lounge bar” lapkričio 18 dieną nuo 22 val.

Studentės, norinčios dalyvauti rinkimuose, turi užpildyti registracijos anketą, kurią gali rasti internetiniame puslapyje: www.muzikosperlai.lt ir atsiųsti adresu: raimonda@muzikosperlai.lt

Atrankinių turų metu pretendentės atliks 3 užduotis: trumpą prisistatymą, šokį su profesionalu, blic kadrą.

Kas pateks į finalą nuspręs kompetetinga komisija, kurią sudarys 5 nariai. Vieną finalistę išrinks publika, balsuodama viso vakaro metu.

Komisija, vertindama merginas, turi atsižvelgti į tai, kad finale būtų bent jau po vieną kiekvienos aukštosios mokyklos atstovę. Dalyvėms talkins konkurso „Misteris Klaipėdos studentas 2010” finalistai.

Didysis finalas numatomas gruodžio 9 dieną, kuris vyks„Švyturio menų doke“. Finalistės bus ruošiamos choreografų, režisierių ir pateiks tikrą šou.

Be konkursančių pasirodymų, renginyje numatomas žymaus Lietuvos atlikėjo, šokėjų pasirodymai, bei praeitų metų „Misteris Klaipėdos studentas 2010” finalistų šokis.

Kaip teigia organizatoriai, Mis Klaipėdos Studentė – tai ne tik graži, bet ir protinga, talentinga, šmaikšti, elegantiška, Klaipėdos aukštųjų mokyklų atstovė, galinti rodyti pavyzdį visoms  Klaipėdos akademinės bendruomenės studentėms.

Svarbu tai, kad ši mergina mokėtų ne tik atstovauti studentų interesams, bet ir galėtų apginti bet kurio Klaipėdos studento teises.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min