Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skelbimus į „15 min“ galima įdėti prekybos centruose

Greta Sapkaite_Valuckiene_FoxBox
Greta Sapkaite_Valuckiene_FoxBox
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo lapkričio 1 d. žodinius skelbimus į nemokamą laikraštį „15 min“ galima įdėti per „FoxBox“ mokėjimo terminalus, kuriuose už paslaugas mokama grynaisiais pinigais.

„Mūsų skaitytojai – aktyvūs, besinaudojantys šiuolaikinėmis technologijomis, todėl jiems siūlome dar vieną naujovę, leidžiančią taupyti laiką patogiai“, – sako bendrovės „15 minučių“ vadovas Tomas Balžekas. Pasak jo, „FoxBox“ terminalai stovi gausiai lankomose vietose, tokiose kaip prekybos centrai, kur siūloma daug kasdieniam gyvenimui reikalingų paslaugų, todėl galimybė per terminalus įdėti skelbimus bus taip pat paklausi.

Nemokamas laikraštis „15 min“ leidžiamas Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos gyventojams. Skelbimus bus galima dėti tiek atskirai į pasirinkto miesto, tiek ir kartu į visų miestų laikraščius „15 min“. Kaina už skelbimą iki 10 žodžių į vieno miesto laikraštį kainuos 10 Lt, iki 20 žodžių – 20 Lt. Kaina už skelbimą iki 10 žodžių į visų trijų miestų laikraščius – 20 Lt, iki 20 žodžių – 40 Lt.

Pasak „FoxBox“ terminalus valdančios bendrovės „Mokėjimo terminalų sistemos“ direktorės Gretos Šapkaitės-Valuckienės, skelbimai „15 min“ pasieks labai paprastai ir greitai: įvedus skelbimo tekstą, įdedami atitinkamos sumos banknotai, paspaudžiamas patvirtinimo mygtukas – ir operacija atlikta. „Mokėtojas iš karto gauna kvitą, kad operacija įvykdyta, o sistema automatiškai išsiunčia elektroninį laišką su skelbimu ir įnešto apmokėjimo suma laikraščio skelbimų skyriui“, – aiškina G. Šapkaitė-Valuckienė, džiaugdamasi, jog per terminalą teikiamos įvairios paslaugos pasipildė dar viena, tenkinančia klientų poreikius.

Įdėjus skelbimą į laikraštį „15 min“ per „FoxBox“ terminalą iki ketvirtadienio 18 val., skelbimas bus išspausdintas pirmadienio laikraštyje, iki penktadienio 18 val. – trečiadienio, iki antradienio 18 val. – penktadienio laikraštyje.

„FoxBox“ terminalai stovi didžiuosiuose Vilniaus, Kauno, Šakių, Trakų ir Visagino prekybos centruose, Vilniaus Universiteto ir Vilniaus kolegijos fakultetuose, Santariškių klinikose ir kt. Artimiausiu metu terminalai bus pastatyti ir Klaipėdoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min