Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skelbs arenos valdytojo konkursą

Būsimąją Kauno areną valdysianti bendrovė privalės per metus suorganizuoti bent 75 renginius, sutrauksiančius daugiau nei po tūkstantį žiūrovų.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Būsimąją Kauno areną valdysianti bendrovė privalės per metus suorganizuoti bent 75 renginius, sutrauksiančius daugiau nei po tūkstantį žiūrovų.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Jau artimiausiu metu bus paskelbtas Kauno arenos valdymo ir naudojimo koncesijos konkursas, kurio metu paaiškės, kas artimiausius 25 metus šeimininkaus pramogų ir sporto rūmuose.

Su koncesijos konkursą laimėjusia bendrove Kauno miesto savivaldybė pasirašys sutartį, pagal kurią įmonei bus suteikta teisė 25 metus valdyti Kauno areną, joje organizuoti renginius bei ją nuomoti kitiems renginių organizatoriams, taip gaunant pelną. Pagal sutartį koncesininkas įsipareigos į areną investuoti iki 32 mln. Lt bei užtikrinti, kad pramogų ir sporto rūmai būtų tinkami juose surengti 2011 Europos vyrų krepšinio čempionatą.

Pagal sutartį koncesininkas įsipareigos į areną investuoti iki 32 mln. Lt bei užtikrinti, kad pramogų ir sporto rūmai būtų tinkami juose surengti 2011 Europos vyrų krepšinio čempionatą.

Be to, miesto tarybos patvirtintose konkurso sąlygose yra numatyta, jog būsimasis arenos valdytojas per metus joje turės suorganizuoti bent 75 renginius, sutrauksiančius daugiau nei po tūkstantį žiūrovų. Miesto savivaldybė savo ruožtu įsipareigos konkurso nugalėtojui 25 metus mokėti kasmetinį koncesijos mokestį. „Jo dydis bus nustatytas derybų metu. Tikimės, jog jis sieks 3-5 mln. Lt per metus“, – teigė savivaldybės administracijos direktorius Vygantas Gudėnas.

Miesto vadovai viliasi, jog netrukus prasidėsiančiame konkurse dėl arenos valdytojo vardo varžysis ir Lietuvos, ir užsienio kompanijos. „Buvo nemažai bendrovių, kurios per mūsų šalyje esančias ambasadas domėjosi būsimu konkursu. Tačiau daugelis klausė, ar reikės pačiai bendrovei investuoti į areną, ir tai mane šiek tiek glumina. Jeigu investicijų nereikėtų, tai konkurse tikrai dalyvautų daug kompanijų“, – tvirtino V.Gudėnas.

Paskelbus konkursą ir jo sąlygas, vyks išankstinė dalyvių atranka. Po to seks išsamių įpareigojančių pasiūlymų pateikimas ir vertinimas, kol galiausiai prasidės derybos, kurias vainikuos koncesijos sutarties sudarymas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min