TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Skelbs konkursą dėl aikštelės

Koncesijos konkursą laimėjusi bendrovė turės ne tik įrengti požeminę aikštelę, tačiau ir sutvarkyti antžeminę Vienybės aikštės dalį.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Koncesijos konkursą laimėjusi bendrovė turės ne tik įrengti požeminę aikštelę, tačiau ir sutvarkyti antžeminę Vienybės aikštės dalį.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Paskutiniame miesto tarybos posėdyje buvo patvirtintos požeminės automobilių stovėjimo aikštelės Vienybės aikštėje projektavimo, statybos, techninės priežiūros ir eksploatavimo koncesijos suteikimo konkurso bei pagrindinės koncesijos sutarties sąlygos.

Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius įpareigotas organizuoti šio koncesijos suteikimo konkurso vykdymą.

Numatyta, kad koncesijos konkursas bus kelių etapų: konkurso ir jo sąlygų paskelbimo, konkurso dalyvių išankstinės atrankos, išsamių įpareigojančių pasiūlymų pateikimo, pasiūlymų vertinimo, derybų ir koncesijos sutarties sudarymo. Koncesijos suteikimo konkurso sąlygose nurodyta, kad koncesininkas savo lėšomis privalės suprojektuoti, pastatyti ir eksploatuoti požeminę automobilių stovėjimo aikštelę Vienybės aikštėje (požeminėje jos dalyje) bei sutvarkyti aikštės atžeminę dalį – statybvietę.

Sąlygose numatyta, kokią riziką prisiims koncesininkas, t. y. jis turės atlikti būtinas investicijas į požeminę stovėjimo aikštelę bei Vienybės a. rekonstrukciją. Koncesininko projektuojama ir statoma  požeminė automobilių stovėjimo aikštelė turės būti ne žemesnė kaip dviejų aukštų ir turės talpinti ne mažiau kaip 750 automobilių. Pagrindinis kriterijus, pagal kurį bus atrinktas požeminės automobilių stovėjimo aikštelės Vienybės a. koncesijos suteikimo konkurso nugalėtojas, bus mažiausias koncesijos mokestis. Koncesijos konkurso sąlygas parengė VšĮ „NPR“. Koncesijos suteikimo konkurso sąlygų ir pagrindines koncesijos sutarties sąlygų teisėtumą tikrino „Nordia Baublys & Partners“ advokatų profesinė bendrija. Koncesijos konkursą numatoma paskelbti jau artimiausiu metu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min