Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skleis savanorystės užkratą

Jaunimas vos pusmetį veikiančiame centre randa įvairios veiklos.
G.Kubiliūtės nuotr. / Klaipėdos Atviros erdvės jaunimo cnetras.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos miesto savivaldybės Atviros erdvės jaunimo centras rytoj, trečiadienį, 16 val., organizuoja konferenciją „Savanorystės užkratas: savanorystė Lietuvoje ir užsienyje“.

Siekiant atkreipti dėmesį į savanorišką veiklą Europos Sąjungoje (ES), 2011-ieji pavadinti Europos savanoriškos veiklos metais. Lyginant su kitų ES šalių gyventojais, lietuviai mažiausiai įsitraukia į savanorišką veiklą. Esą taip yra dėl to, kad per mažai panaudojamos savanoriško darbo galimybės, trūksta informacijos apie galimybes įsitraukti į savanorišką veiklą, nėra teisinės bazės.

Atviros erdvės jaunimo centras kviečia visuomenę susipažinti su savanoriškos veiklos padėtimi Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje ir užsienyje, pasidalinti savo gerąja patirtimi apie savanorišką veiklą. Konferencijos metu savanoriškos veiklos gerąja patirtimi dalinsis ir apie  savanorystės perspektyvą kalbės Jungtinės Karalystės garbės konsulas Markas Uribe, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Klaipėdos skyriaus sekretorė Dalytė Fabijonavičienė, Klaipėdos Europos informacijos centro „Europe Direct“ vadovė Dalia Urbutytė ir kiti svečiai.

Renginys vyks Naujakiemio suaugusiųjų vidurinės mokyklos, aktų salėje (I. Simonaitytės g. 24).

 

Komentarai
Temos Savanoris
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min