Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skleisti argentinietišką karštį E.Gimenezui trukdė šaltas oras

E.Gimenezas pirmiausiai pademonstravo tango šokio žavesį.
J.Andriejauskaitės nuotr. / Gimenezas pirmiausiai pademonstravo tango šokio žavesį.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį bene gražiausia senamiesčio vieta Klaipėdoje, Frydricho pasažas, alsavo tango ritmu.

Čia nuo popietės miestiečiai buvo kviečiami paskanauti argentinietiško vyno, pasiklausyti akordeono muzikos, pagal kurią šokamas tango. Argentinos dienos pasaže paskelbtos visą gegužės mėnesį.

Vakarop pasaže surengtos nemokamos tango pamokos. Šio šokio subtilybėmis dalijosi Urugvajaus lietuvis Eduardas Gimenezas. „Ar jums patinka tango? Tai unikalus šokis, kuriuo galima intymiai bendrauti su partneriu, praleisti visą laiką apsikabinus“, – negausiai susirinkusiai pasažo publikai sakė E.Gimenezas.

Kartu su partnere pademonstravęs aistringą tango šokį, E.Gimenezas kvietė klaipėdiečius išmokti žingsnelių. Jo patarimų mielai klausėsi keturios poros.

Gražiam renginiui šeštadienį itin sutrukdė vėjuotas ir šaltas uostamiesčio oras. Pasaže žmonių susirinko negausiai, tačiau dauguma teigė atėję tikslingai – pažiūrėti šokamo tango ir paklausyti svaigios muzikos. Su dukrele Kamile į pasažą atėjusi klaipėdietė Jūratė noriai mokėsi šokio žingsnelių, tačiau neslėpė – tikrai nelengva. „Girdėjome, kad vyks toks renginys, specialiai atėjome, mums su dukryte labai patinka tango, ši muzika, šokis, prieš porą metų buvome renginyje „Tango in Fa“, tuomet tango tiesiog užbūrė“, – sakė Jūratė. Moteris džiaugėsi, kai sušokti tango jos dukrą pakvietė pats E.Gimenezas.

Vidutinio amžiaus klaipėdiečių pora E.Gimenezo pamokas stebėjo gurkšnodama karštą vyną. Pora teigė jau penkerius metus lankanti pramoginius šokius, tačiau tik šiemet pradėję mokytis šokti tango. Pasak klaipėdiečių, tai sudėtingas šokis. Pora apgailestavo, kad toks gražus renginys sulaukė ne daug miestiečių dėmėsio, tam, anot jų, trukdė nemielas oras.

E.Gimenezas taip pat vis kartojo, kad Klaipėdoje šalta. Žvarbumo negalėjo iškęsti ir jo partnerė. Kurį laiką šokusi pasipuošusi tik suknute, mergina nuskubėjo apsivilkti švarkelio.

Šeštadienio vakarą pasaže surengtas ir E.Gimenezo koncertas.

Temos Tango
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min