Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 23d. 23:57

„Skliautų mieste“ – autorinių vakarų ciklas

Viename iš šiųmetinių „Skliautų miesto“ vakarų dalyvaus šeimyninis duetas - menininkai Elena ir Arvydas Brazdžiūnai
Viename iš šiųmetinių „Skliautų miesto“ vakarų dalyvaus šeimyninis duetas - menininkai Elena ir Arvydas Brazdžiūnai

Kiekvienais metais, kai pavasaris dar neapsisprendžia, jau atkeliauti ar dar stabtelėti, „Skliautų miesto“ projektas „Kitaip“ kviečia į autorinius vakarus.

Pernai buvo “Vieni”, užpernai - „Vienos“, o šiemet  menininkai bus keliese, tad vakarai vadinsis „Ne vieni“. Jaukių pasisėdėjimų ciklą vakar pradėjo dainininkė Sabina Martinaitytė, aktorius Aleksandras Rubinovas ir pianistė Audronė Eitmanavičiūtė. Rotušės aikštėje, prieš kavinę „Skliautas“, įsikūrusioje galerijoje-klube susirinkusiems kauniečiams menininkai dovanojo ilgesingus Viljamo Šekspyro sonetus ir aistringas Aleksandro Puškino eiles. Per ateinančius du vakarus „Skliautų mieste“ svečiuosis skulptoriai, režisieriai, aktoriai, kviesiantys vakarų žiūrovus ne tik pasyviai stebėti situaciją, bet ir įsitraukti į diskusijas, išsakyti savo mintis.

„Šiemet nutarėme paeksperimentuoti ir į vieną vakarą pakviesti du po du ar daugiau skirtingų kūrėjų, kurie kvies diskutuoti viena tema, tačiau pateiks skirtingą požiūrį. Visi jie kalbės „iš skirtingų varpinių“, - sakė VšĮ „Skliautų miestas“ projektų vadovas Ąžuolas Gaižutis. Jis neneigė, kad šiemet programa buvo itin įdėmiai svarstoma. Dėl padidėjusių mokesčių, skaičiuojamų nuo autorinių honorarų, menininkus į renginius kviečiantys organizatoriai turi didesnių išlaidų. „Tačiau minties atsisakyti projekto tikrai nebuvo. Esu įsitikinęs, kad svarbiausia yra gera idėja. Jei ji yra, pinigų įgyvendinti atsiras“, - įsitikinęs Ą.Gaižutis.

Planuojama, kad vėliau bus surengta dar pora ciklo „Ne vieni“ vakarų. Tačiau kada ir kas tiksliai juose dalyvaus, organizatoriai dar neatskleidžia.

Autorinių vakarų ciklo „Ne vieni“ programa
Kovo 24 d. 18 val. skulptoriaus ir scenografo Danieliaus Sodeikos ir režisieriaus bei aktoriaus Arvydo Lebeliūno vakaras. Susitikimo tema – „Belaikiškumas mene“.

Kovo 25 d. 18 val. šeimyninis duetas Elena Balsiukaitė-Brazdžiūnienė ir Arvydas Brazdžiūnas (Dusės). Ekspromtu bus kalbama apie viską, net ir apie tai, kas laikoma nepatogiais klausimais.
Renginiai vyks galerijoje – klube (Rotušės aikštė 27a). Įėjimas iš kavinės „Skliautas“ kiemo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

01:50
03:26
01:09

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min