Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skolose skendinčiai Šilutės savivaldybei – milijoninis ieškinys iš vežėjų

Šilutės rajono savivaldybė įklimpo į skolas
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Šilutės rajono savivaldybei teks ieškoti būdų, kaip atsiskaityti su vežėjais.
Šaltinis: „Šilutės eta Žinios“
0
A A

Atlyginimų negaunantys UAB „Šilutės autobusų parkas“ darbuotojai metus pradeda pasirengimu naujam rajono savivaldybės „šturmui“.

Šilutės rajono savivaldybei pavaldžios įmonės darbuotojai ketina teisiniu keliu išsireikalauti iš savivaldybės kone milijoną litų siekiančią skolą už lengvatinį keleivių vežimą ir patirtus nuostolius aptarnaujant neatsiperkančius maršrutus.

Nors pernai pavasarį su tuometiniais rajono vadovais buvo susitarta dėl skolos grąžinimo dalimis, šis žodinis valdžios įsipareigojimas taip ir liko neįvykdytas.

Darbo grupė, vadovaujama dabartinio mero Šarūno Laužiko, gruodžio pradžioje parengė rekomendacijas, kaip būtų galima pagerinti „Šilutės autobusų parko“ bendrovės padėtį. Viena iš pasiūlytų priemonių – atiduoti įmonei visą skolą, kad ji išsimokėtų kelis mėnesius vėluojančius atlyginimus ir dar įsigytų naujos technikos. Apie tokią galimybę Š. Laužikas kalbėjo ir po jo išrinkimo į merus.

Tačiau autobusų vairuotojai teigia, kad nebetiki rajono valdžios pažadais. Todėl šiandien jie pradėjo ruoštis naujam žygiui į Savivaldybę.

„Šilutės eta Žinios“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min