Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 01 05, 17:31

Skuodiškiai sutrikę: ženklai draudžia į miestą įvažiuoti ir gyventojams

Skuodo ir aplinkinių kaimų gyventojai sutrikę dėl tvarkos, ribojančios judėjimą. Sudėti eismą draudžiantys ženklai neleidžia sugrįžti į namus ar nuvykti iki darbo. Pasipiktinimą žmonės išdėstė rajono valdžiai ir policijos pareigūnams.
Eismą draudžiantis ženklas suglimino ir Skuodo gyventojus. Jie išsigando, kad važiuodami į namus bus palaikyti pažeidėjais.
Eismą draudžiantis ženklas suglumino ir Skuodo gyventojus. Jie išsigando, kad važiuodami į namus bus palaikyti pažeidėjais. / 15min skaitytojo nuotr.

„Padėkite išspręsti problemą. Į Skuodo miestą nebeįmanoma įvažiuoti, visur sudėti draudžiamieji ženklai, policijos postų nėra. Norint įvažiuoti į Skuodą pasiimti vaiką iš darželio reikia pažeisti kelių eismo taisykles“, – pasakojo į 15min kreipęsis skuodiškis. Anot jo, policijos pareigūnai stovi atokiau „pasislėpę ir žiūri, kas pravažiuos pro ženklą, ir nubaus“. Skuodiškis pasigedo pareigūnų postuose. Esą tokie ženklai, draudžiantys eismą, stovėjo ir darbo dienomis. Tai glumina vietos gyventojus.

Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Rokas Rozga teigė, kad situacija puikiai žinoma ir aptarta pasitarime savivaldybėje. Pareigūnai įpareigoti ženklus patraukti ir neklaidinti žmonių.

„Susidaro dvejopa situacija: į Skuodą yra trys įvažiavimai. Dviejuose buvo policijos postai, viename ženklas. Tačiau policijai nustojus budėt liko ženklas ir žmonės pasijuto pažeidėjais. Viena moteris, dirbanti Palangoje ar Kretingoje, pamačiusi ženklą suabejojo, ar gali grįžti į namus. Parašė laišką policijai, tačiau atsakymo negavo. Pareigūnai mums aiškino, kad laikosi protingumo kriterijaus ir žmonių, kurių gyvenamoji vieta Skuodas, arba darbo vieta čia, arba kurie turi priežasčių čia būti, nebaudžia“, – aiškino jis 15min.

15min skaitytojo nuotr./Įvažiavimas į Skuodą
15min skaitytojo nuotr./Įvažiavimas į Skuodą

Klaipėdos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, Naujųjų metų savaitgalį į Skuodą bandė patekti 6 ekipažai, neturėję tam priežasties. Vienam buvo surašytas protokolas dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo.

Kaip informavo policijos atstovai, Vyriausybės nurodymu, pratęsus judėjimo ribojimus tarp savivaldybių, Skuodo r. PK pareigūnai taip pat vykdo eismo kontrolę dėl įvažiavimo į Skuodo miestą.

Pasak laikinai einančio Skuodo r. PK viršininko pareigas Juliaus Priedininko, pratęsus judėjimo ribojimus, kasdien įrengiami mobilūs patikros postai, kuriuose pareigūnai tikrina įvažiuojančius automobilius. Keletą įvažiavimų į Skuodą, pasak J.Priedininko, riboja įvažiuoti draudžiantys kelio ženklai, tačiau yra trys įvažiavimai į Skuodo miestą iš kelių Kretinga–Skuodas, Plungė–Skuodas ir Mažeikiai–Skuodas, kuriuose eismas ženklais neribojamas, mat juose dirba policijos pareigūnai.

„Prašome gyventojų būti supratingiems ir rinktis minėtus įvažiavimus į Skuodo miestą“, – ragino pareigūnai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min