Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Skylės“ ir A.Smilgevičiūtės koncerte – geriausios dainos

Aistė Smilgevičiūtė
Organizatorių nuotr. / Aistė Smilgevičiūtė
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Grupės „Skylė“ ir Aistės Smilgevičiūtės gerbėjų laukia šventė – penktadienį, 18 val., Kaune „Girstučio“ rūmuose vyks akustinis jų koncertas.

Praėjusių metų pabaigoje koncertinį albumo „Povandeninės kronikos“ turą atlikėja ir grupė baigė itin sėkmingais koncertais, kuriuose populiariausias savo dainas atliko pritariant kameriniam orkestrui. Šįkart koncerte pamėgti kūriniai skambės akustiškai.

Per septyniolika gyvavimo metų grupė „Skylė“ yra išleidusi 13 studijinių albumų. Pasak A.Smilgevičiūtės, koncerto programa bus sudaryta ne tik iš paskutinio albumo „Povandeninės kronikos“ dainų, bet ir kūrinių iš albumų „Babilonas“, „Lukiškių pieva“, roko operos „Jūratė ir Kastytis“.

Per septyniolika gyvavimo metų grupė „Skylė“ yra išleidusi 13 studijinių albumų. Daugelio dainų autorius – grupės siela, kompozitorius ir atlikėjas Rokas Radzevičius. Jo kūrybiniame sąraše yra ir trys roko operos – romantiškoji „Jūratė ir Kastytis“, „Žuviaganys“ bei „Pranašas“, kuriame pagrindinius vaidmenis sukūrė vieno pirmųjų muzikinių realybės šou „Kelias į žvaigždes“ dalyviai Haroldas ir Donata.

Prieš dešimt metų prie „Skylės“ prisijungusi A.Smilgevičiūtė į vyrišką kolektyvą įnešė ne tik moteriškumo: jai pasirodžius, grupės kūryboje atsirado daugiau etniškumo. Ne paslaptis, kad A.Smilgevičiūtė studijų metais gilinosi į senąsias kalbas ir mitologiją.

Kurį laiką mažiau koncertavusi grupė su trenksmu sugrįžo 2007-aisiais. Tuomet pasirodė jų naujausias albumas „Povandeninės kronikos“, pelnęs jiems ne tik žiūrovų, bet ir kritikų pagyras.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min