TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžio rajone – slaptoji Henriko Daktaro trobelė

Henrikas Daktaras
Valdo Kopūsto/Scanpix nuotr. / Henrikas Daktaras
Šaltinis: 15min
0
A A

Nusikalstamos Kauno „Daktarų“ gaujos vadeiva Henrikas Daktaras Panevėžio rajone turėjo įsirengęs slaptą trobelę. Joje saugojo daiktus, maistą, o kartais net nakvodavo, kai 2008-ųjų pabaigoje dingo iš savo „dvaro“ Užliedžiuose, rašo dienraštis „Lietuvos žinios“.

Iš savo „dvaro“ H.Daktaras dingo, kaip spėjama, 2008 metų gruodžio 18-ąją. Esą tą dieną jis buvo nuvykęs į susitikimą su vienos jaunos Kauno gaujos nariais. Į Henytę pagalbos kreipėsi laikinosios sostinės verslininkas, iš kurio turtą prievartavo jaunieji banditai.

Anot dienraščio, išdidžiai nuvykęs pamokyti jaunimėlio, H.Daktaras iš „strielkos“, kaip teigiama, spruko pabrukęs uodegą. Jaunuoliai nė nemanė skaitytis su Kauno nusikalstamo pasaulio autoritetu. Henytei esą teko išgirsti: „Sėdėk, seni, ko tu dar nori?“

Burnodamas ant suįžūlėjusio jaunimo, H.Daktaras paliko Užliedžius. Naujoji nusikaltėlių karta sugalvojo pamokyti „senį“ – į jo namų tvorą 2008 metų gruodžio 19-ąją apie 3 val. nakties šaudyta iš automato „Kalašnikov“, į kiemą buvo įmestas sprogmuo. Taip viena tvirtėjančių Kauno gaujų parodė savo nepagarbą nusikalstamo pasaulio veteranui. Policija apie šį iššūkį „Daktarams“ sužinojo tik po penkių dienų, gruodžio 24-ąją, kai paties Henytės Užliedžiuose jau nebebuvo.

Šiuo metu internete skelbiama, kad trobelė Užubaliuose parduodama. Nors aplinkiniai panašūs vienkiemiai kainuoja nuo 1,5 iki 6 tūkst. litų, šios lūšnos su 3,5 hektaro sklypu kaina – 35 tūkst. litų.

LŽ paskambinus skelbime nurodytu telefono numeriu, atsiliepusi pardavimo vadybininkė Svetlana sakė, kad vienkiemis jau beveik parduotas, už jį gautas užstatas. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min