Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 10d. 11:01

Slėpė svarbų dokumentą

„Romuvos“ kino teatro pastato istorija atsidūrė antikorupcijos komisijos rankose.
„15 min“ nuotr. / Kino teatras „Romuva“

Kauno tarybos opozicijoje dirbantys politikai atskleidė, esą valdantieji sąmoningai slėpė informaciją apie galimybes nutraukti miestui nepalankią sutartį dėl kino teatro „Romuva“ nuomos.

Kad už pusantrų metų pasibaigsianti nenaudinga sutartis su bendrove „Rosh“ gali būti peržiūrėta, dar pavasarį išaiškino advokatų profesinė bendrija. Tačiau su jos išvadomis visuomenė iki šiol nesupažindinta ir jokie teisiniai veiksmai neatlikti. Išvadose rašoma, kad 80 proc. „Romuvos“ akcijų turinti, bet valdymo teises praradusi Kauno savivaldybė jas gali atgauti nutraukdama sutartį su „Rosh“ anksčiau termino, nes bendrovė nevykdo sutartyje numatytos veiklos. Sutartį taip pat įmanoma papildyti miestui palankiais punktais.

Tarybos opozicija įtaria, kad Kauno vadovams „Rosh“ atstovai pasiūlė atlygį už tai, jog savivaldybė iš bendrovės įsigytų turimas akcijas ir dar atlygintų patirtą žalą. Iš viso suma siektų 1,3 mln. litų. „Savivaldybei siūloma padengti privataus verslininko nuostolius. Nuo kada turime remti nepelningą verslą?“ – klausė tarybos narys Arvydas Garbaravičius.

Kauno socialdemokratai ir liberalcentristai šokiruoti dar dėl vieno valdančiosios daugumos sprendimo. Pagal jį žadama išpirkto „Romuvos“ kino teatro veiklą vėl patikėti bendrovei „Rosh“, kuri nori atsikratyti akcijomis ir gauti atlygį už nevykdytus įsipareigojimus.

„Tai – faktai, nes būtent tokį sprendimą turėjome tvirtinti taryboje. Tačiau paprašius balsuoti atvirai, jis buvo nepatvirtintas“, – sakė tarybos narys Kęstutis Kriščiūnas.

„Lietuvos žinios“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min