Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Smaugiamomis katėmis išvadintos marijampolietės: tai prodiuserių sąmokslas

Dream girls iš Marijampolės linksmina Europą
Dream girls iš Marijampolės linksmina Europą
Šaltinis: 15min
0
A A

Per Didžiosios Britanijos talentų šou „The X Factor“ išvadintos smaugiamomis katėmis lietuvaitės Vaida ir Rasita tikina tapusios gudraus prodiuserių sąmokslo aukomis ir ketina kreiptis į teismą.

Televizijos ITV transliuojamame konkurse jėgas nutarusios išbandyti dvi jaunos lietuvės buvo išjuoktos, - primena „Lietuvos rytas“.

Praėjusį savaitgalį per televiziją parodytas ir vėliau į internetą patekęs jų pasirodymo įrašas linksmina tūkstančius žmonių.

VIDEO rasite čia.

Nemano nusidainavusios

Į Lietuvą grįžusios marijampolietės 20 metų Vaida Račiūnaitė ir 18 metų Rasita Šukvietytė įsitikinusios, kad buvo sąmoningai parinktos kaip galimas pajuokų objektas.

„Svajonių mergaitėmis“ („Dream Girls“) pasivadinusios seserys pasiryžusios įrodyti, kad jų balsas transliuojant „The X Factor“ įrašą per televiziją buvo iškraipytas. Esą jos dainavo kur kas geriau, bet parodyta, kad nusidainavo.

Seserys siūlosi padainuoti prieš televizijos kamerą ir visai Lietuvai įrodyti mokančios dainuoti.

Grįžusios į Londoną jos ketina paduoti į teismą vieną įtakingiausių pasaulio prodiuserių, „The X Factor“ sumanytoją ir komisijos pirmininką Simoną Cowellą.

„Iki šiol neturėjau supratimo, kaip Lietuvoje klykia smaugiamos katės. Bet dabar jau žinau“, – sakė po lietuvaičių pasirodymo kandžiu liežuviu garsėjantis S.Cowellas.

„Jis neturėjo teisės mūsų įžeidinėti. Anglai daug baisiau dainavo, bet jiems niekas nieko nesakė, laikraščiai nerašė ir jų nekeikė“, – vakar piktinosi Vaida.

Įsidėmėtiną V.Račiūnaitės ir R.Šukvietytės pasirodymą jau kelios dienos iki „The X Factor“ transliavimo aprašė ir Didžiosios Britanijos spauda.

Dalyvauti šiame itin populiariame talentų šou merginoms pasiūlė modelių agentūros, kurioje jos dirbo, atstovai. Vaida ir Rasita pasirašė kontraktą su laidos rengėjais.

Lietuvaitės – pašaipų objektas

Dar nepradėjusi dainuoti Vaida pastebėjo, kad „The X Factor“ komisija pradėjo šaipytis.

„Viskas buvo parengta iš anksto ir suvaidinta. Juk mes – lietuvės!“ – sakė mergina.

Tai ji pajutusi ir iš itin didelio žurnalistų susidomėjimo.

Jau po pasirodymo V.Račiūnaitė jautė, jog bus blogai, bet nė neįsivaizdavo, kad taip blogai, kaip buvo parodyta sekmadienį.

„Košmare nesusapnuosi, kad žmonės gali būti tokie žiaurūs, – guodėsi skandalingai išgarsėjusi lietuvė ir ryžtingai pridūrė: – Jie iš mūsų daug pinigų padarė, ir aš to taip nepaliksiu“.

V.Račiūnaitė ketina kuo greičiau kreiptis į teismą dėl patirtos moralinės žalos. Jos spėjimu, lietuvaitės buvo pasirinktos kaip pasityčiojimo objektas, tikintis, kad neišmano įstatymų ir nesugebės ginti savo teisių.

„Jie mano, kad mes elgetos, ar ką? Bet galų gale jie bus šokiruoti“, – grasino mergina.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min