Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2010 sausio 7d. 13:00

Sniegą Klaipėdoje keičia šaltis

Klaipėdoje stipriai pasnigo
15min.lt skaitytojo Mariaus L. nuotr. / Klaipėdoje stipriai pasnigo
Sniegas iš Klaipėdos pasitraukė į kitus Lietuvos regionus užleisdamas vietą šalčiui. Naktį pradėjusi kristi temperatūra, rytą pasiekė 10 laipsnių šalčio. Anot sinoptikų, šaltis Klaipėdoje turėtų laikytis iki savaitės pabaigos. Gali snyguriuoti.
Pasikeitusios oro sąlygos lemia kitokias kelininkų darbo taisykles. Šąlant susidaro plikledis, todėl didžiausias dėmesys skiriamas tiltams, nuokalnėms ir įkalnėm, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

„Kai nesninga ir šąla druskos mišiniu gatvės, tiltai, nuokalnės ir įkalnės barstomos dukart per parą – naktimis nuo antros iki septintos valandos ir vakare nuo septintos iki dešimtos valandos. Jei šaltis laikosi, ketvirtą parą belieka pabarstyti tik įkalnes – kitur gatvėse apledėjimų nebelieka,“ – pasakojo „Specialaus autotransporto“ logistikos direktorius Rimantas Strakšys.

Šiąnakt nuo trečios iki septintos valandos pagrindinės miesto gatvės, tiltai, įkalnės ir nuokalnės buvo pabarstytos druskos mišiniu. Naktį dirbo trys mašinos. Nuo šeštos iki septintos valandos ryto barstyti druskos į gatves išvažiavo dar trys automobiliai.

Klaipėdos gatvės vakar valytos vieną kartą – vakare, kai sumažėjo eismas. Dieną dėl intensyvaus automobilių judėjimo gatvėse buvo susidariusios išvažinėto sniego sangrūdos. Jas stumdė du traktoriai ir šešios mašinos.

Nuvalytos ir druska pabarstytos šalutinės gatvės esančios Trinyčių, Mažojo kaimo, Melnaragės, Girulių, Tauralaukio ir Rimkų gyvenamuosiuose rajonuose.

„Šiuose rajonuose buvo susidariusios kelio provėžos. Gatvės nuvalytos taip, kad eismas galėtų vykti abiem kelio juostomis. Siauresnėse gatvėse nebeliko provėžų. Paberta druskos, kad greičiau ištirptų susidaręs ledas,“ – pasakojo „Specialaus autotransporto“ logistikos direktorius Rimantas Strakšys.

Per parą, Klaipėdos gatvėse išbarstytos druskos kiekis nuo 60 tonų sumažėjo iki 45 tonų. 

Išsamią orų prognozę rasite čia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min