Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 5d. 07:47

Sniego kasėjų aukso amžius: įkainiai didėja, užsakovų eilės ilgėja

Gyvenimas šalia Vilniaus žiemiškomis sąlygomis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Gyvenimas šalia Vilniaus žiemiškomis sąlygomis

Verslininkams, siūlantiems sniego valymo paslaugas, šiuo metu – pats darbymetis. Nors valymo įmonės kilstelėjo kainas, užsakovai nesidera. Verslininkams tenka netgi sudarinėti eiles.

Atsibodo mosuoti kastuvu ir sumanėte išsinuomoti sniego valymo techniką? Iškart šio sumanymo įgyvendinti gali ir nepavykti – eilėje teks palaukti nuo kelių valandų iki paros. Sniego valytojams dabar darbo – iki kaklo. Plačiau apie tai rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

Sniego kasėjų įkainiai didėja, o sumanius išsinuomoti sniego valymo techniką eilėje tenka palaukti nuo kelių valandų iki paros.

Krautuvo nuomos valandai kaina pastaruoju metu pakilo nuo 70 iki 80 litų, bet žmonės net nebesidera, tiktai prašo kuo greičiau atvažiuoti.

„Mūsų technika dirba ištisą parą, keičiasi tiktai žmonės“, – sakė panevėžietis Arnoldas Kleiba.
Vilniaus bendrovė „Eurokasyba“ norinčius atsikratyti sniego klientus rašo į eilę. Tarp užsakovų – daugiausia verslo įmonės, daugiabučiai, sodininkų bendrijos, kuriose dėl sniego nebeįmanoma išvažiuoti.

„Anksčiau žiemą sėdėdavome be darbo, tai buvo tuščias laikas mūsų verslui, tekdavo gyventi iš vasarą uždirbtų pinigų. Tačiau dvi pastarąsias žiemas dirbame ir užsidirbame“, – sakė „Eurokasybos“ bendrasavininkis ir technikos direktorius Michailas Grigorovičius.

Kaune įsikūrusios bendrovės „Berima“ direktorius Ernestas Celskis taip pat sakė jau svarstantis, kad teks kelti paslaugų įkainius.

Kol kas mini krautuvo darbo valanda įvertinta tiek pat, kiek ir vasarą – 70 litų, bet greičiausiai kainos didės. Juolab kad kitos įmonės Kaune jau dabar sniego valymo paslaugas siūlo už 100 litų valandinį atlygį. 

Temos: 1 Sniegas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min