Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 10d. 17:44

Šnipiškėse – trečias gaisras per dvi dienas

Gaisras Šnipiškėse rusgėjo 10 dieną
Gaisras Šnipiškėse rusgėjo 10 dieną

Šeštadienį jau trečią kartą per 24 valandas malšinti ugnies į sostinės Šnipiškių rajoną atskubėję ugniagesiai nelinksmai juokavo, kad čia jau reikėtų įsteigti postą – pastaruoju metu vis dažniau siautėja mįslingi padegėjai.

Registrų centro statybų metu įmonės „Vėtrūna“ rangovų reikmėms naudotas mūrinis trijų aukštų namas buvo iš dalies renovuotas, pakeisti langai ir durys, tačiau dabar jame senokai niekas nesilanko.

Savivaldybės pašonėje dunksantys statiniai tapo vandalų ir valkatų taikiniu – pirmiausia buvo apipurkšti dažais, paskui išmušta keletas langų, o dar vėliau – pradėti sistemingai padeginėti.

Gaisrai Šnipiškėse buvo paplitę iki pat krizės pradžios, bet vėliau bankrutavus nevykusių statybų projektų savininkams, išdegintuose plotuose liko dykynės. Ugniagesiai pastebi, kad padegėjų stilius pasikeitė – anksčiai buvo deginamos medinės lūšnos, o dabar – tvirti mūriniai pastatai, kurių patalpose yra likę baldų ar prinešta šiukšlių.

Padegėjai smaginosi ir penktadienį: buvo padegtas ne tik šis Giedraičių gatvėje esantis namas, bet ir gerokai didesnis trijų aukštų statinys Lvovo gatvėje, Europos prekybos centro pašonėje. Pastarąjį gaisrą iki vidurnakčio gesino gausios ugniagesių pajėgos. Dėl visų atvejų pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min