Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 7d. 08:38

„Šnipiškių ūkio“ vadovas vėl skandale

Vidmantas Tamulionis
„Scanpix“ nuotr. / Vidmantas Tamulionis

Savivaldybės įmonės „Šnipiškių ūkio“ laikinai direktoriaus pareigas einantis Vidmantas Tamulionis ir vėl veliasi į skandalus. Jis įtariamas neteisėtai, politiniais sumetimais atleidęs 3 įmonės darbuotojus.

Dar prieš Kalėdas atleidimo lapeliai įteikti buvusiai pavaduotojai Kalvarijų turgaus, kurią administruoja „Šnipiškių ūkis“, klausimais Genovaitei Meilūnienei, Vytautui Meilūnui ir įmonės darbo saugos inspektoriui Rimui Kančiui.

G.Meiliūnienė iš karto apskundė šį V.Tamulionio sprendimą. Vilniaus savivaldybės sudaryta komisija išnagrinėjo skundą ir nusprendė, kad atleidimo detalės „nėra visiškai aiškios“ ir moteris galėjo būti atleista neteisėtai. Ši išvada miesto tarybai, kuri artimiausiame posėdyje turėtų svarstyti paties V.Tamulionio atleidimą iš pareigų, perduota tik kaip patariamoji.

„Tik pats V.Tamulionis gali atšaukti savo sprendimą dėl darbuotojų atleidimo, arba teismas. Jo paties likimą poste, ko gero, turėtų svarstyti sausio pabaigoje susirinksianti miesto taryba“, – sakė Vilniaus savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Paluckas.

V.Tamulionio atleidimas iš „Šnipiškių ūkio“ vadovo pareigų buvo svarstomas jau gruodžio mėnesio tarybos posėdyje. Jis įtariamas grobstęs turtą Kalvarijų turguje. Tąkart po diskusijų taryboje jis liko poste.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

02:40
06:21
02:48:11

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min