Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Socialdemokratai kreipsis į Generalinę prokuratūrą dėl šmeižto Ūkio ministro pažymoje

Šaltinis: 15min
0
A A

Viešojoje erdvėje pasirodžius garsiajai Ūkio ministro Dainiaus Kreivio pažymai, kurios svarba abejoja net Specialiųjų tyrimų tarnyba, paskleista kai kuriuos Lietuvos socialdemokratų partijos narius juodinanti informacija, skelbiama šiandien išplatintame socialdemokratų pranešime spaudai.

„Pirmiausia manau, jog ši pažyma yra niekinė – tačiau pačiam Ūkio ministrui, kurio netrukus laukia interpeliacija, ji yra koziris. Paskleisdamas melagingą informaciją ministras bando nukreipti nuo savęs dėmesį“, – mano LSDP frakcijos seniūnas Algirdas Butkevičius.

A.Butkevičiaus teigimu, frakcija neleis, kad viešai būtų mėtomasi melagingais kaltinimais, todėl artimiausiu metu žada kreiptis į Generalinę prokuratūrą.

„Pažymoje kalbama apie LR Seimo valdybos nario padėjėją–sekretorių, kuris neva praėjusių metų balandį aplankė tuomet Ūkio ministerijoje dirbusį ir formuojantį viešųjų pirkimų politiką Žydrūną Plytniką. Netikiu, kad padėjėjas–sekretorius galėjo domėtis „Vilniaus vandenų“ byla ir, juolab, siūlyti atsilyginti. Tokio nurodymo niekas jam nedavė. Neabejojame, kad ši informacija yra šmeižtas, bandant pridengti paties Ūkio ministro juodus darbelius, dėl kurių šiandien jam gresia interpeliacija“, – teigia A.Butkevičius.

Pasak LSDP frakcijos seniūno, minėtasis padėjėjas neigia šią viešumoje pasklidusią informaciją.

„Esame linkę juo tikėti. Pažymoje yra ir daugiau šešėlį ant socialdemokratų metančios informacijos, tačiau ji tėra juodųjų technologijų rezultatas. Tiesą turi išsiaiškinti Generalinė prokuratūra, į kurią kreipsimės jau penktadienį“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min