Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Socialdemokratai niekaip neranda tinkamo kandidato Seimo rinkimuose Kėdainiuose

Kėdainiai
Redo Vilimo/BFL nuotr. / Kėdainiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos socialdemokratų partija susidėliojo beveik visus kandidatus, bandysiančius sėkmę spalio rinkimuose į Seimą. Norinčių varžytis kol kas neatsirado vienintelėje Kėdainių rinkimų apygardoje.

„Mes taip ir nesuradome tinkamo ir verto kandidato labai sudėtingai Kėdainių apygardai. Kol kas laukiame mūsų kandidato. Esame kalbėję ir su savo partneriais profsąjungiečiais, gal jie galėtų ką nors pasiūlyti“, – šeštadienį vykusiame LSDP tarybos posėdyje sakė partijos rinkimų štabo vadovas Juozas Olekas.

Dar keli kandidatai, dėl kurių balotiravimosi vienmandatėse apygardose LSDP jau buvo nutarusi, pastaruoju metu atsisakė dalyvauti rinkimuose, todėl jiems reikės ieškoti pakaitos.

Taip pasielgė korupcija įtariamas buvęs Kauno vicemeras Kęstutis Kriščiūnas, kurio kandidatūrą ketinta kelti Kalniečių apygardoje.

Be jo, balotiruotis atsisakė Pakruojo–Joniškio apygardoje keltas Saulius Gegieckas, Nevėžio apygardoje kandidatūrą kelti ketinęs Kazimieras Armonavičius.

Kol kas pakaitą balotiruotis atsisakiusiam kandidatui socialdemokratai rado tik Pakruojo–Joniškio vienmandatėje apygardoje. Čia kandidatuos Pakruojo ligoninės vyr. gydytojas Vygantas Sudaris.

V.Sudaris 2011 n. buvo laimėjęs Pakruojo rajono savivaldybės tarybos nario mandatą, tačiau jo atsisakė.

Nepatenkinti reitingavimu

Šeštadienį vykusiame LSDP tarybos posėdyje diskutuota ir dėl kandidatų sąrašo daugiamantėje apygardoje.

Preliminariame sąraše, J.Oleko teigimu, įrašyti 198 kandidatai, tačiau sąrašą teks trumpinti iki 141 pavardės.

Atsisakyti kandidatuoti į Seimą socialdemokratai pirmiausia prašys merų postus užimančių žmonių.

Be to, LSDP Šilutės skyriaus pirmininkas Alvidas Šimelionis iš tribūnos pareiškė pasigendąs skaidrumo sąrašo reitingavime.

„Po įvairios informacijos, kurią sužino mūsų partiečiai neoficialiai, išaiškėja nevisai galbūt gerų, skaidrių dalykų ir daugelis žmonių yra nelaimingi. Kiekvienas nelaimingas kitaip. Nebūtinai dėl savo vietų. Svarbus yra požiūris į pačią procedūrą, į reitingavimą, galų gale į skyrių arba į kandidatą“, – teigė jis.

LSDP Skyriai dar pernai sureitingavo kandidatus, tačiau šio reitingavimo rezultatai neskelbiami viešai. Pasak A.Butkevičiaus su jais galima susipažinti partijos būstinėje.

Galutinį kandidatų sąrašą LSDP ketina patvirtinti ir paskelbti balandį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min