Dabar populiaru
Publikuota: 2013 lapkričio 13d. 21:36

Socialdemokratai siekia į kaimus sugrąžinti odekoloną, nes ten jo niekas negeria

Bronius Pauža
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Bronius Pauža

Du socialdemokratai Seimo nariai – Bronius Pauža ir Eduardas Šablinskas, siūlo leisti kaime pardavinėti pigius losjonus ir odekolonus. „Kur žmogui nusipirkti? Visi gąsdina, kad mes čia girdom, negirdom. Aš jums pasakysiu vieną dalyką: kaime odekolonų niekas negeria, ten jeigu geria, tik geresnius gėrimus“, – pasiūlymo motyvus 15min.lt paaiškino B.Pauža.

Seimas spalio pradžioje yra pritaręs „tvarkiečio“ Remigijaus Žemaitaičio pasiūlymui drausti visur prekiauti stipresniais nei 20 proc. technologiniais, parfumerijos, kosmetikos ir buitinės chemijos gaminiais. Pasiūlymą jis motyvavo tuo, kad jie dažnai naudojami ne pagal paskirtį, o kaip alkoholio pakaitalai.

Tikrai nėra ko bijoti. Nebent didžiųjų blaivininkų, kurie blaivina tautą jau kelintą kadenciją, bet kaip gėrė, taip tebegeria Lietuva, – sakė B.Pauža.

Iki uždraudimo liko paskutinis balsavimas.

B.Pauža ir E.Šablinskas užregistravo pasiūlymą odekolonus ir losjonus leisti pardavinėti ne tik kaimuose, bet ir turguose.

B.Pauža aiškino, kad „mažuose miesteliuose žmonės apsiperka turguose ir prekių kitur neieško“.

Jis piktinosi, kad galbūt verslininkams pataikaujatys parlamentarai žmones gina apsipirkti į prekybos centrus,nors dabartiniame įstatymo projekte, kuriam pritarta po svarstymo, apie leidimą šiomis medžiagomis prekiauti prekybos centruose neužsimenama.

„Mes galvojame, kad nieko blogo nesiūlome. Tikrai nėra ko bijoti. Nebent didžiųjų blaivininkų, kurie blaivina tautą jau kelintą kadenciją, bet kaip gėrė, taip tebegeria Lietuva. Su tokiais draudimais nieko nepadarysime“, – sakė Seimo narys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min