Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rinkimų „Santa Barbara“ Kaišiadoryse: kas gėrė, kas mušė, o kas grasino ir keikėsi?

Algimantas Radvila
Kadras iš LNK Žinių / Algimantas Radvila
Šaltinis: 15min
0
A A

Verslininkas ir socialdemokratas Algimantas Radvila, kuris, kaip teigiama, nesumokėjo muzikantams, linksminusiems jo surengtoje puotoje lėbavusius teisėjus, gali turėti rimtų problemų. „Youtube“ pasirodė garso įrašas, kuriame A.Radvilą kalbina pinigų negavęs muzikantas, „darbietis“ Edvinas Girsa. Jie abu kandidatuoja į Kaišiadorių tarybą. Iš keiksmažodžiais gausiai atskiesto pokalbio susidaro įspūdis, jog socialdemokratas muzikantui grasina. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad šis pokalbis tik purslai nuo aistrų katilo.

– Laba diena.

– Laba.

– Ar su Algimantu Radvila kalbu?

– Labai trumpai, jeigu galima.

– Čia tas pats Edvinas Girsa, kur man ten skambinot. Na tai Saulius sakė, ar atsiskaitysite už tą grojimą, prašė paklaust.

Nuotr. iš „Facebook“/Edvinas Girsa
Nuotr. iš „Facebook“/Edvinas Girsa

– Tai tu atvažiuok pas mane. Ir aš su tavim  bl... turiu labai rimtą pokalbį, kol tu dar gyvas bl... Atvažiuok pas mane, aš turiu su tavim labai rimtai pasikalbėt.

– Kaip suprast, kol aš dar gyvas?

– Aš tau sakau, kol dar gyvas, atvažiuoji čia, bl... Ir aš tau viską sumokėsiu. Ir tu, bl..., atsiminsi šitą dalyką atsiminsi visam gyvenimui, vaikeli. Bl..., atvažiuok pas mane ir aš tau sumokėsiu už tą grojimą.

VIDEO: Pokalbis su A.Radvila
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Algimanto Radvilos verslas Kaišiadoryse
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Algimanto Radvilos verslas Kaišiadoryse

A.Radvila: kalbėjau ne apie gyvybę, o apie girtumą

Su 15min.lt susisiekęs socialdemokratas A.Radvila pripažino, kad internete gali būti paviešintas jo pokalbis su „darbiečiu“ E.Girsa. Tačiau pašnekovas dievagojosi, kad muzikantui tikrai negrasino, o tik norėjo įsitikinti, kad šis blaivus.

Už ką aš galiu jį žudyti? Ar, kaip teigia, kol gyvas? Kol gyvas – tai, kol trezvas, – paaiškino A.Radvila.

„Ar keikiausi, nežinau. Pats to įrašo dar negirdėjau, nemačiau. Gal ir keikiausi, negaliu nei teigti, nei neigti. Ten, jei sakiau kol gyvas, kol negyvas, ar iškeptas, ar neiškeptas, tai tie žodžiai vartoti todėl, kad skambino jis man, jei neklystu ryte, tai aš siūliau, kol gyvas, kol dar neprisigėręs, ne komoje atvažiuoti.

Už ką aš galiu jį žudyti? Ar, kaip teigia, kol gyvas? Kol gyvas – tai, kol trezvas. Įtūžęs gal ir nusikeikiau, turbūt mes visi nusikeikiame po autoįvykio ar dar ko nors. Gal ir pasakiau tą necenzūrinį žodį, dėl ko dabar apgailestauju ir išgyvenu, bet jis mane apipylė purvais“, – pasiaiškino jis.

Tarp A.Radvilos liudininkų – net buvusi E.Girsos žmona

A.Radvila tvirtino galįs surinkti grupę liudininkų, kurie patvirtintų, kad E.Girsa geria. Tai, pasak politiko, gali patvirtinti ir Anglijoje gyvenanti buvusi E.Girsos žmona.

„Ji man atsiuntė šiandien žinutę ir rašo, kad E.Girsa skolingas dukroms, kad jam atjungtas šildymas bute, internetas, kad jis geria“, – aiškino A.Radvila. Šią žinutę jis persiuntė ir 15min.lt.

Be to, A.Radvila tikino, kad E.Girsa per teisėjų vakarienę pagroti pasisiūlė pats ir nieko už tai neprašė.

„Man jie abu yra skolingi, bet tiek to, aš niekada neieškodavau. O dabar patys šitaip. Jie man iš anksto patys pasakė, kad parašys visur, pirmiausia STT, FNTT, kriminalinei policijai, tyčiojosi, kad atims iš manęs medžioklinius ginklus. Aš jiems net registruotu laišku po to siūliau atvažiuoti pasiimti tų pinigų, bet taip ir neatvažiavo“, – sakė socialdemokratas.

Jis teigė, kad Kaišiadoryse visi jį gerai supranta, bet visai Lietuvai šią dramą paaiškinti sunku.  „Dabar tokia istorija išpūsta, kad žmonės turi atsistatydinti, pas mane, vadinasi, negali nė medikai atvažiuoti, nei advokatai, nei miškininkai, nei žurnalistai“, – skundėsi A.Radvila.

E.Girsa: aš negeriu nė lašo

Tačiau E.Girsa sako, kad skųstis socialdemokratas verslininkas neturi dėl ko. Pasak jo, politiko atvirai grasinti už liežuvio niekas netempė. E.Girsa tvirtino, kad šis pokalbis ne vienintelis, kuriame A.Radvila jam grasino.

Kadras iš LNK Žinių/Edvinas Girsa
Kadras iš LNK Žinių/Edvinas Girsa

Tiesa, „darbietis“ ginasi, kad internete savo pokalbio su socialdemokratu pats neplatino. Jis tik pripažino, kad kompaktinius diskus išdalijo visiems savo draugams, kad šie žinotų, kur kreiptis, jei jam kas nors nutiktų.

„Tą pokalbį aš visiems, žinokit, daviau ir prašiau, kad padarytų kopijas į kompaktus, kad, jei man kas nutiktų, tai žinotų dėl ko. Tik aš prašiau, kad neskelbtų, nes tai ikiteisminio tyrimo medžiaga, man ne į naudą, kad jis viešas“, – sakė jis.

Tačiau tas pokalbis įdėtas E.Girsos puslapyje socialiniame tinkle „Facebook“.

Išvadino mane alkoholiku, nors jau dvejus metus abstinentas esu, asilu ir, kad būsim lavonai, – sakė E.Girsa.

Paviešintas pokalbis, anot E.Girsos įrašytas vasario viduryje. Tačiau jis tvirtino, kad socialdemokrato keiksmais paaitrintų grasinimų sulaukdavo ir anksčiau. Tik tuomet jis dar nemokėjo įsirašyti pokalbių.

„Išvadino mane alkoholiku, nors jau dvejus metus abstinentas esu, asilu ir, kad būsim lavonai. (...) Jei manyčiau, kad grasinimai nerealūs, aš nesikreipčiau į policiją, bet žinau, kad jis afganistanietis, medžiotojas, turi ginklų“, – teigė E.Girsa.

Iškart po to E.Girsa parašė pareiškimą policijai. E.Girsa sako, kad dabar paviešintas įrašas vėliau buvo pateiktas policijai kartu su prašymu ištirti A.Radvilos grasinimus.

Buvusi žmona per artimai draugauja su socdemais

Tai, kad A.Radvilos pusėn stojo ir jo buvusi žmona, E.Girsos nenustebino. Pasak jo, iš savo dukrų telefonų žinučių trečiadienį gavo ir jis, bet paskambinęs joms išgirdo buvusios savo mylimosios balsą.

„Kiek žinau, ji neseniai buvo grįžusi į Lietuvą, ir mačiau ją Kaišiadoryse prie A.Radvilos centro. Manau, kad A.Radvila prikabino ir mano buvusią žmoną“, – kalbėjo jis.

Pasak jo, buvusi žmona nuo seno palaikė artimus ryšius su socdemais, viena šios partijos narė teisininkė jai talkino per skyrybas. E.Girsa pripažino, kad skyrybos buvo nelengvos, apie jas net rašė žiniasklaida.

„Mano žmona yra bausta dėl valdžios panaudojimo prieš vaikus, policijos yra įspėta dėl netinkamo elgesio su manimi, bet Vaiko teisių tarnyba kažkodėl vaikus po skyrybų leido auginti jai. Ir man buvo byla iškelta dėl smurto prieš žmoną, bet ji nutraukta“, – gyvenimo istoriją išdėstė „darbietis“.

Skandalas kilo po teisėjų puotos

Kilus korupcinių įtarimų dėl atsiskaitymo už prabangią vakarienę Kaišiadorių verslininko A.Radvilos užeigoje, STT pradėjo tyrimą, į šią bylą įsivėlę net 18 aukšto rango teisininkų.

Verslininkui priklausančiame pramogų centre teisininkai vaišinti įvairiais patiekalais, alkoholiniais gėrimais, jiems grojo muzikantai.

„Lietuvos ryto“ teigimu, pakvietęs teisėjų bankete groti vietos vestuvių muzikantus Saulių Gervicką ir Edviną Girsą, verslininkas ne tik nesumokėjo jiems žadėtų 120 eurų, bet ir atlyginimo išdrįsusiems prašyti muzikantams ėmė grasinti susidorojimu.

E.Žironas sakė, kad muzikantai grojo neilgai ir muzika teisininkams ne itin patiko.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min