Dabar populiaru
Publikuota: 2010 kovo 15d. 13:08

Socialdemokratų Irenos Degutienės atsiprašymas netenkina

Socialdemokratas Juozas Olekas.
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Socialdemokratas Juozas Olekas

Seimo pirmininkės Irenos Degutienės pasiaiškinimas, kodėl ji per iškilmingą Kovo 11-osios minėjimą Seime neperskaitė pirmojo šalies prezidento Algirdo Brazausko sveikinimo Lietuvos piliečiams, socialdemokratų netenkina, teigia partijos pirmininko pavaduotojas Juozas Olekas.

„Mes džiaugiamės, kad Seimo pirmininkė Irena Degutienė viešai atsiprašė, tačiau jos paaiškinimai, kad ji neturėjo laiko mūsų, netenkina, nes sveikinimas buvo įteiktas beveik valandą prieš prasidedant posėdžiui“, – 15min.lt sakė politikas.

Portalas 15min.lt primena, kad I.Degutienė atsiprašė prezidento A.Brazausko ir teigė jo sveikinimą gavusi „prieš pat lipdama į tribūną“, todėl neturėjusi galimybės „suspėti visko padaryti“ per jai skirtą kalbos laiką.

Tuo tarpu socialdemokratai teigia, kad su sunkia liga kovojančio A.Brazausko sveikinimą  signataras Vytenis Andriukaitis I.Degutienei įdavė asmeniškai likus valandai iki iškilmingo posėdžio pradžios.

„Per posėdį I.Degutienė skaitė kai kuriuos sveikinimus, kurie jai buvo atnešti tiesiog į posėdžių salę. Manau, pranešti, kad yra sveikinimas, ir bent dalį jo perskaityti tikrai buvo pakankamai laiko ir tai nebūtų sutrukdę bendrai iškilmingo posėdžio procedūrai“, – įsitikinęs J.Olekas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

10:09
09:00

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min