Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 07 27, 12:11

Socialdemokratams atrodo, kad nubalnota Andriaus Kubiliaus nosis reklamuoja konservatorius

Žiniasklaidos pranešimuose apie nubrozdintą atostogaujančio premjero Andriaus Kubiliaus nosį socialdemokratai įžvelgė konservatorių klastą. Esą šie taip reklamuojasi prieš Seimo rinkimus. Ir dar už mokesčių mokėtojų pinigus.
Andrius Kubilius
Andrius Kubilius

Penktadienį opozicinė Seimo Socialdemokratų frakcija išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad mokesčių mokėtojams dvigubai teks sumokėti už konservatorių pradėtą rinkimų kampaniją.

„Priėmus įstatymų pataisas, jog partijos gali būti finansuojamos tik iš biudžeto ir turės verstis be juridinių asmenų paramos, konservatoriai nusprendė pasinaudoti savo lyderio tarnybine padėtimi ir pataupyti partijai iš biudžeto skirtas lėšas. Socialdemokratams kyla abejonė, ar dviračių žygyje „sukdamas į dešinę“ ministras pirmininkas nepiktnaudžiauja savo tarnybine padėtimi, ar nepainioja tiesioginių Vyriausybės vadovo pareigų su rinkiminiais konservatorių lyderio tikslais“, – teigiama pranešime.

Socialdemokratams nepatinka, kad  premjero žygio smulkmenas, netgi gumbus ir mėlynes smulkiai aprašo ir parodo žiniasklaida, netgi nacionalinis transliuotojas. Anot jų, tai nėra teisinga kitų rinkimų kampanijos dalyvių atžvilgiu, nes visi puikiai žino, kiek kainuoja sekundė televizijos eterio ar reklaminio ploto kvadratinis centimetras respublikinėje žiniasklaidoje.

„Socialdemokratai svarsto galimybę kreiptis į Vyriausiąją rinkimų komisiją dėl tokios dešiniųjų pradėtos rinkimų akcijos, nes, mūsų įsitikinimu, mokesčių mokėtojams už dešiniųjų politinę reklamą teks sumokėti du kartus“, – cituojama Seimo Socialdemokratų frakcijos seniūnė Irena Šiaulienė.

15min.lt rašė, kad tradicinis konservatorių žygis dviračiais šeštadienį prasidėjo ne tik nevasariškais orais, bet ir smulkiomis traumomis. Vos pajudėjusį nuo Seimo rūmų premjerą Andrių Kubilių kliudė besileidžiantis užkardas.

„Užgavo šlagbaumas, gal kiek per kaktą brūkštelėjo, bet medikų pagalbos neprireikė, žygis sėkmingai tęsiamas“, –15min.lt sakė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovė spaudai Estela Zinevičienė.

Vyriausybės vadovui, kartu su žmona Rasa minančiam tandemą, nepavyko prasmukti pro užkardą, kuris saugo nedidelę automobilių aikštelę prie pat parlamento III rūmų.

Važiuojant automobiliui, specialus jutiklis jį „pastebi“ ir sulaiko užkardą pakeltą, o dviračiams ar žmonėms pajusti jis greičiausiai nepakankamai jautrus, todėl užkardas nusileido pernelyg anksti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min