Dabar populiaru
Publikuota: 2010 spalio 27d. 14:49

Socialinės akcijos „Aš nebėgu“ komanda priima ekstremalų „Dipolio iššūkį 2010“

Aš nebėgu
Aš nebėgu

Vilniaus Carito komanda „Aš nebėgu“ spalio 29 dieną dalyvaus žygyje „Dipolio iššūkis 2010“.

Žvarbaus ir šalto spalio penktadienį prie Baltojo tilto Vilniuje startuosiančiam žygyje „Dipolio iššūkis 2010“ dalyvaus ir du Caritiečių ekipažai. Jie pasiryžo už Jus įveikti 24 valandas truksiantį 170–ies kilometrų žygį  baidarėmis, pareikalausiantį daug ištvermės ir fizinių jėgų. Bus plaukiama Nerimi iš Vilniaus į Kauną.

„Mes plaukiame su šūkiu „Aš nebėgu“ kviesdami visus žmones priimti iššūkį – sustoti ir apsidairyti. Pamatyti artimą, stokojantį, vienišą, šalia esantį apleistą žmogų. Nenusisukti nuo kito. Priimdami šį ekstremalų Dipolio iššūkį sakome: „Mes nebėgame nuo tavęs, meilės, gerumo, atsakomybės. Kviečiame prie to prisijungti ir tave. Nebėkime drauge nuo kito ir nuo savęs.“ – teigia Caritas atstovai. „Šį kartą mes plaukiame už Vilniaus Carito Visų Šventųjų šeimos paramos centro vaikus. Plaukdami renkame lėšas jų būtiniausioms reikmėms, maistui, drabužiams, ugdymui reikalingoms priemonėms.“

Jau šį penktadienį 17 val. Caritas ekipažas išplaukia nuo Baltojo tilto.  Naujienas apie jų kelionės sunkumus, netikėtas situacijas, jausmus, išgyvenimus ir galbūt džiaugsmingą finišą galėsite tiesiogiai sekti internetu puslapyje www.asnebegu.lt, bei Facebook.com socialiniame tinkle. Ten pat galėsite prisidėti prie šios akcijos arba pasidalinti, nuo ko Jūs nebėgate arba bent jau stengiatės nebėgti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min