Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Socialinės rizikos šeimose po pašalpų: vaikai sulauks pietų, kai mama „pailsės"

Policija patikrino socialinės rizikos šeimas
Policijos nuotr. / Policija patikrino socialinės rizikos šeimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Nors po pašalpų mokėjimo praėjo vos kelios dienos, džiaugsmo vaikams – mažai, gardžiais patiekalais namuose nekvepėjo, kai juos aplankė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. Pašalpas gaunančių šeimų namuose vaizdas atsikartojantis: tik tušti šaldytuvai, ant stalo alaus buteliai ir nuo alkoholio apsvaigusios mamos.

Panevėžio miesto policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus vyresnioji specialistė Raimunda Mažrimienė ir specialistė Elena Tautkienė su Panevėžio socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinėmis darbuotojomis tikslinės priemonės – reido – metu aplankė 21 socialinės rizikos šeimą. 

Nors po pašalpų mokėjimo praėjo vos kelios dienos, džiaugsmo vaikams – mažai, gardžiais patiekalais namuose nekvepėjo. Vaizdas beveik visose šeimose panašus: tik tušti šaldytuvai, ant stalo alaus buteliai ir nuo alkoholio apsvaigusios mamos. 

Daugiavaikės šeimos mažyliai aiškino, kad nuo ryto jie dar nieko nevalgė, nes mamytė pavargusi ir negalėjo išvirti makaronų. Į parduotuvę ji buvo nuėjusi, tik pirko ne maisto, o alaus. 

Policijos nuotr./Policija patikrino socialinės rizikos šeimas
Policijos nuotr./Policija patikrino socialinės rizikos šeimas

Keliose šeimose mamos jau buvo prablaivėjusios, bet apie vykusias linksmybes liudijo visur išmėtyti daiktai, keletą dienų neplautų indų krūva, vaišių likučiai ant stalo.

Pačios mamos nepripažino savo kaltės, nesuprato, ko trūksta jų vaikams, aiškino, kad dėmesio ir meilės jiems užtenka. 

Per reidą nustatyti 5 pažeidimai. Socialinės darbuotojos surašė šių šeimų lankymo aktus, o policijos pareigūnės įteikė kvietimus atvykti į Policijos komisariatą, kur bus aiškinamasi, ar tėvai tinkamai atlieka pareigas, nepažeidžia vaiko teisių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min