Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 30d. 14:24

„Sodra“: visa našlaitės pensija Laimutės Stankūnaitės ir Drąsiaus Kedžio dukrai yra išmokėta, „Sodroje“ pradėtas tarnybinis patikrinimas

Laimutė Stankūnaitė su dukra autobusiuke
15min.lt nuotr. / Laimutė Stankūnaitė su dukra autobusiuke

„Sodra“ informuoja, kad visa Laimutės Stankūnaitės ir velionio Drąsiaus Kedžio dukrai priklausanti našlaitės pensija yra išmokėta, tačiau valdyboje yra atliekamas tarnybinis patikrinimas, ar išmokos skirtos pagal įstatymus.

„Sodra“ tikina, kad viešumoje skelbiama informacija apie mergaitei mokamą našlaitės pensiją yra klaidinanti, o našlaitės pensijos negrąžintos permokos nėra.

„Esame įsitikinę, kad šiuo atveju jokios realios žalos nei kuriam nors asmeniui, nei valstybei nebuvo“, – rašoma pranešime spaudai.

Visgi „Sodroje“ atliekamas tarnybinis patikrinimas, kuriuo siekiama išsiaiškinti, ar atsakingi darbuotojai skirdami ir mokėdami našlaitės pensiją elgėsi pagal įstatymus ir galiojančią tvarką.

Jeigu bus nustatyta, kad darbuotojų veiksmai prieštaravo įstatymams ir (arba) galiojančiai tvarkai, bus sprendžiama dėl jų drausminės atsakomybės.

15min.lt primena, kad ketvirtadienį dienraštis „Lietuvos rytas“ pranešė, jog Seimo narės Neringos Venckienės atžvilgiu pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas. Pasak dienraščio, ji įtariama sukčiavimu ir svetimo turto pasisavinimu.

Buvo skelbiama, kad ji tris mėnesius neteisėtai ėmė dukterėčiai priklausančią našlaitės pensiją, nors vaiko globa jai panaikinta gegužės 17-ąją – iškart po to, kai buvo įvykdytas Kėdainių teismo sprendimas grąžinti mergaitę jos motinai Laimutei Stankūnaitei.

Kauno apygardos prokuratūra paneigė, kad dėl N.Venckienės veiksmų pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min