Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 08 25, 22:27

Šokiruojanti netvarka – daugiabučio kiemą pavertė šiukšlynu

Kėdainių mieste ne visi žmonės nori gyventi gražiai ir švariai. Štai viename Šėtos gatvės daugiabučių gyvena ir tokių žmonių, kuriems nerūpi jų aplinka, mat jie įvairiomis buitinėmis šiukšlėmis atsikrato tiesiog išmesdami jas pro bendrojo naudojimo balkoną. Pakraupę vietos gyventojai susisiekė su „Rinkos aikštės“ redakcija ir išsakė savo bėdas.
Viename Kėdainių Šėtos gatvės daugiabučių gyvena ir tokių žmonių, kuriems nerūpi jų aplinka
Viename Kėdainių Šėtos gatvės daugiabučių gyvena ir tokių žmonių, kuriems nerūpi jų aplinka / Algimanto Barzdžiaus nuotr.

Verčia viską

„Jie čia verčia viską. Pro balkoną meta ir maisto likučius, ir buitinę techniką. Dabar dar kažkokių žarnų išmetė. Tikrai šlykštu, dvokia, baisu. Čia juk ir kokią ligą galima pasigauti, juk nesaugu taip atsikratyti atliekomis, jau nekalbu apie žalą gamtai. Šėtos gatvės 91-uoju numeriu pažymėtame bendrabutyje yra tikra netvarka. Kaip su tuo kovoti – mes nežinome“, – dėstė į redakciją paskambinusi pasipiktinusi moteris.

Vaizdelis nekoks

Nuvykome į įvykio vietą, kad viską pamatytume savo akimis. Ir iš tiesų už Šėtos g. 91-uoju numeriu pažymėto namo, geležinkelio pusėje esančioje pievoje pūpso kalnai šiukšlių. Į mus pro balkonus tuoj sužiūra keletas žmonių ir ima įtariai klausinėti, ką mes čia veikiame.

Iš tiesų darosi kiek nejauku, kad neužmestų ant galvos kokio kibiro su šiukšlėmis. Mums skambinusios moters skundas pasitvirtino su kaupu.

Tvarko savo jėgomis

Kreipėmės į Kėdainių miesto seniūną Valentiną Tamulį, kuris paaiškino, kad tokių probleminių vietų Kėdainiuose yra ne viena.

„Yra, kur žmonės daugiau šiukšlina, yra – kur mažiau. Yra tų probleminių vietų ir rajonų. Tačiau mūsų žmonės vaikšto visur ir renka kasdien tas šiukšles. Kol kas tokių didelių šiukšlynų neužfiksavome. Matyt, čia vienkartinis atvejis. Viską pajėgia sutvarkyti mūsų žmonės. Žinoma, jei kiltų rimtesnė bėda, žmonės gali kreiptis ir į mane, ir į Viešosios tvarkos skyrių, galima ir baudą skirti, bet nemanau, kad tai išeitis. Žmonės patys turi suprasti, kad šiukšles reikia mesti į konteinerį, o ne pro balkoną. Situaciją apžiūrėsime ir įvertinsime, kokių veiksmų reikia imtis“, – paaiškino miesto seniūnas V.Tamulis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

rinkosaikste.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min