Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sostinėje – naujas administratorius

Vytautas Milėnas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vytautas Milėnas
Šaltinis: 15min
0
A A

Miesto savivaldybė po ilgo delsimo išsirinko miesto administracijos direktorių. Juo tapo socialdemokratas Vytautas Milėnas. Su administratoriumi paskirtas ir pavaduotojas – prieštaringai vertinamas Virginijus Dastikas.

Apie V.Milėno skyrimą į administracijos direktorius prabilta jau seniai, politikas laikomas artimu Vilniaus socialdemokratų lyderio, neseniai vicemeru tapusio Romo Adomavičiaus bendražygiu. Naujasis administracijos direktorius darbą pradės rytoj ir pakeis iki šiol laikinai miesto administracijai vadovavusį Joną Urbanavičių.

V.Milėno pavaduotoju po slapto balsavimo išrinktas prieštaringai vertinamas Virginijus Dastikas. Pavaduotojas kuruos kultūros ir švietimo sritis bei gaus iki 60 proc. atlyginimo priedų. Numatytas priedas V.Dastikui sukėlė opozicijos nepasitenkinimą.

„Sunkiai įsivaizduoju, kaip galėčiau pritarti skyrimui, ypač kai taupymo laikotarpiu numatomi tokie priedai“, – dar prieš balsavimą kalbėjo opozicinės Lenkų rinkimų akcijos atstovas Jeroslavas Kaminskis.

V.Dastikas į direktoriaus pavaduotojus buvo teikiamas jau trečią kartą – pirmą kartą taryba slaptu balsavimu kandidatūrą atmetė, vėliau klausimą rengėjai atsiėmė, o trečiuoju bandymu minimalia balsų persvara kandidatas išrinktas.

Opozijos atstovai V.Dastiką sieja su „Rubicon“ įmonių grupe ir tikina, kad toks kandidato stūmimas prieštarauja valdžios deklaruojamam skaidrumui.

„Teko dirbti su V.Dastiku, kadaise padėjau jam tapti departamento vadovu, galiu drąsiai vertinti. Tai yra perdėtai lojalus ir vykdantis „Rubicon“ planą žmogus. Jis dalyvavo ir sudarant miestui nenaudingą sutartį su „Rubicon“ dėl mokyklų šildymo“, – aiškino „tvarkietis“ Juozas Imbrasas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min