Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sostinės gyventojai kviečiami į ekskursiją Vilniaus centriniame pašte

Lietuvos paštas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Lietuvos paštas
Šaltinis: 15min
0
A A

Minint Pasaulinę pašto dieną, rytoj, spalio 9-ąją, Lietuvos paštas visus norinčius kviečia į ekskursiją Vilniaus centriniame pašte.

Ekskursijoje bus galima sužinoti ne tik apie pašto veiklą, bet ir iš arčiau pažinti filateliją.

„Daugelis gyventojų naudojasi pašto paslaugomis, tačiau tik nedaugelis žino, koks iš tikrųjų yra laiško kelias. Norėdami visus nuodugniau supažindinti su pašto veikla, kviečiame į vieną didžiausių Lietuvoje esančių paštų – Vilniaus centrinį paštą.

Ekskursijos dalyviai bus supažindinti su pašto istorija, taip pat galės stebėti, kaip rūšiuojami laiškai, patys antspauduoti atvirlaiškius“, – pasakojo Lietuvos pašto Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovė Rasa Kruopaitė-Lalienė.

Pasak R. Kruopaitės-Lalienės, ekskursijoje ypač laukiami vaikai ir moksleiviai. Jiems pašto darbuotojai žada įdomią paskaitą apie filateliją: kokių pašto ženklų būna, kodėl jie reikalingi, kaip spausdinami ir pan.

Norinčius sudalyvauti ekskursijoje Lietuvos paštas kviečia užsiregistruoti el. paštu naujienlaiskis@post.lt.

Rytoj Vilniaus centriniame pašte taip pat bus atidaryta nauja Jono Načiūno filatelijos paroda „Lietuvos pašto ženklai ant laiškų“. Filatelijos parodą sudaro keli šimtai laiškų su užklijuotais nepriklausomoje Lietuvoje išleistais pašto ženklais.

Pasak parodos autoriaus J. Načiūno, šia paroda norima parodyti tikrąją pašto ženklų paskirtį.

Pašto paslaugų tarifai priklauso nuo laiško svorio ir siuntos tipo, todėl siuntėjas neretai ant laiško užklijuoja po keletą nevienodų nominalinių verčių, įvairių siužetų ir net skirtingais metais išleistų ženklų. Pašto ženklų įvairovė ir atsiskleidžia naujoje parodoje.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min