Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 25d. 15:25

Sostinės mokykloms savivaldybė užsakys kokybiškų leidinių prenumeratą

Afganistanietės Sharbat Gula nuotrauka, 1985 m. papuošusi žurnalo „National Geographic“ veidu
Žurnalo „National Geographic“ viršelis / „National Geographic“ viršelis

Naujais mokslo metais Vilniaus mokyklose pradedami prenumeruoti kokybiški periodikos leidiniai. Mokyklų bendruomenės pirmiausia galės skaityti žurnalus „Kultūros barai“, „Iliustruotas mokslas“, „National Geographic“, „Dialogas“ bei „Psichologija Tau“.

„Tęsime mūsų pažadą užsakyti kokybiškų, švietėjiškų ir kultūros leidinių prenumeratą. Mokslo metų pradžioje kiekviena mokykla gaus penkis leidinius, nuo sausio jų sąrašą išplėsime ir užsakysime daugiau naudingos periodikos tiek mokiniams, tiek mokytojams. Mokyklose turi būti sudaryta galimybė skaityti leidinius, kurie plečia žmogaus akiratį, ugdo žinių troškimą, kūrybingą jaunąją kartą“, – sako Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Meras, šiandien susitikęs su mokyklų vadovais, taip pat atkreipė dėmesį į būtinybę stiprinti neformalaus ugdymo kokybę. Sostinės vadovas pasidžiaugė, kad Vilniaus mokyklos brandos egzaminų sesijos metu įrodė galinčios suteikti kokybišką išsilavinimą ir gerai paruošti mokinius egzaminams, ir pabrėžė, kad kokybiškam mokinių ugdymui ir tobulinimuisi po pamokų taip pat turėtų būti skiriamas deramas dėmesys.

Temos: 1 Artūras Zuokas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min