Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 18, 15:32

Sostinės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninių darbuotojai viešuoju transportu važiuos nemokamai

Nemokamai sostinės viešuoju transportu nuo šiol naudosis ir Vilniaus palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninių darbuotojai. Vilniaus miesto savivaldybės taryba pritarė „Vilniečio bilietų“ visomis savaitės dienomis kompensavimui šešiems mėnesiams sostinės slaugos darbuotojams, pranešė Vilniaus savivaldybė.
Vilniečio kortelė
Vilniečio kortelė / Asmeninio archyvo nuotr.

„Palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninių darbuotojų darbo užmokesčio vidurkis yra mažesnis nei daugumos pirminio lygio ambulatorines paslaugas teikiančių ar aukštesnio lygio stacionarinių gydymo įstaigų. Nepakankamas finansavimas ir dideli darbo krūviai verčia darbuotojus išeiti dirbti į kitas gydymo įstaigas. Tikimės, kad nemokamas viešasis transportas taps papildoma priemone motyvuoti senus darbuotojus, bei pritraukti į įstaigas naujų specialistų“, – sako Vilniaus vicemerė Edita Tamošiūnaitė.

Projekto įgyvendinimui – nemokamam viešajam transportui palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninių bei asmens sveikatos priežiūros įstaigų padalinių, kurie teikia palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas (įskaitant ir privačias) darbuotojams – bus skirta beveik 177 tūkst Eur.

Kelionės viešuoju transportu prisideda ir prie oro taršos mažinimo bei judumo problemų sprendimo sostinėje.

Šiuo metu nemokamu viešuoju transportu naudojasi Vilniaus ugdymo įstaigose dirbantys švietimo darbuotojai. Prasidėjus pandemijai, į darbą specialiais „COVID herojų“ viešojo transporto maršrutais nemokamai kviesti keliauti visi sostinės medikai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min