Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2023 01 05

Sostinės Savivaldybėje – žaidimo kambariai darbuotojų vaikams

Savo mažųjų neturintiems kur palikti darbuotojams Vilniaus savivaldybė atveria du vaikų žaidimo kambarius. Vienu metu juose galės žaisti iki 15 vaikų, o tiesiai iš žaidimų kambariuose esančių stacionarių ir mobilių darbo vietų dirbti galės apie 12 darbuotojų, skelbiama pranešime spaudai.
Vilniaus miesto savivaldybė
Vilniaus miesto savivaldybė / Sauliaus Žiūros nuotr.

„Ne kiekvienoje mokykloje veikia pailgintos grupės, o būreliai trunka tik dalį popietės, tuomet atžalų turintiems darbuotojams tenka susiduria su iššūkiu, kur po pamokų palikti vaikus. Vaikams skirtos erdvės leis mažuosius atsivesti į darbą ir ramiai dirbti čia pat laiką leidžiant kartu su savo atžalomis. Rūpinamės savo darbuotojų darbo ir asmeninio gyvenimo balansu, psichologine sveikata, pasitenkinimui darbu, lojalumu ir motyvacija, todėl mažųjų erdvę įrengėme taip, kad joje leisti būtų patogu ir tėvams“, – sako Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Lina Koriznienė.

Į vaikų žaidimo kambarių (60 kv. m – Konstitucijos pr. 3 ir 30 kv. m – Kauno g. 5) įrengimo procesą Vilniaus savivaldybė įtraukė vaikų ir anūkų turinčius darbuotojus. Rudenį jie galėjo išsakyti savo poreikius ir lūkesčius tam skirtoje apklausoje Po darbuotojų apklausos pateiktus pasiūlymus ir ikimokyklinio amžiaus vaikų poreikiai aptarti su dviejų darželių vadovėmis. Atsižvelgus į pastebėjimus ir patarimus, dizainerės parengė projektą.

Tiek ikimokyklinio, tiek mokyklinio amžiaus vaikams skirtiems kambariams dalį žaislų sunešė patys darbuotojai: mažųjų čia lauks įvairios dėlionės, konstruktoriai, stalo žaidimai, knygos. Vaikams skirtoje erdvėje Konstitucijos pr. 3 esančiame TV ekrane mažieji galės žiūrėti animaciją.

Abu vaikų kambariai veiks nuo 7 iki 18 valandos. Nutolusių padalinių darbuotojai gali naudotis bet kuriuo vaikų žaidimo kambariu ,suderinę darbą ne nuolatinėje darbo vietoje su tiesioginiu vadovu.

Dar vasarą prasidėjo Savivaldybės pirmojo aukšto transformacija – pastato pirmojo aukšto erdvė atsivers visuomenei. Šalia Klientų aptarnavimo centro maždaug 200 kv. m patalpose atsiras moderni daugiafunkcė erdvė – miesto projektų ir svarbiausių pokyčių ekspozicijų zona, Vilnių reprezentuojančių suvenyrų parduotuvė, vaikams skirta edukacinių žaidimų vieta, o čia pat įsikūrusioje kavinėje su reikalais ir laisvalaikiu į Savivaldybę užsukę vilniečiai ir miesto svečiai galės užsisakyti ir puodelį kavos iš baristos rankų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius