Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 3d. 13:44

Sostinės valdžia į parodą nenori

Naujasis Vilniaus savivaldybės meras Vilius Navickas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / V.Navickas sako, kad šiemet parodą mielai praleistų.

Sostinės investiciniai nekilnojamojo turto projektai kitą savaitę bus pristatyti kasmetinėje prestižinėje parodoje Kanuose (Prancūzija). Miesto vadovai tikina, kad į parodą taupydami mielai nevažiuotų, tačiau apie 500 tūkst. litų jau išleisti.

„Mano nuomone, šiemet, esant tokiai ekonominei situacijai, būtų galima parodą praleisti. Tačiau pinigai jau išleisti. Ką gi – dalyvaukime“, – idėja nesižavėdamas kalbėjo miesto meras Vilius Navickas.

Vilniaus miesto savivaldybė šiemet parodoje „MIPIM 2009” pristatys 8 nekilnojamojo turto objektus, kurie esą turėtų masinti užsienio investuotojus. Tarp projektų – dešiniojo Neries kranto plėtra ir Sporto rūmų rekonstrukcija, Architektūros parkas, Būsto renovacijos programa, Saulėtekio mokslo ir technologijų slėnis, Nacionalinis stadionas bei transporto infrastruktūros plėtra. „Mūsų tikslas kartu su privačiais partneriais pritraukti ilgalaikes investicijas. Ši paroda yra prestižinė ir joje dalyvauti būtina“, – tikino savivaldybės Miesto plėtros projektų skyriaus vedėja Rūta Matonienė.

Tikimasi, kad šiemet į Vilnių pavyks pritraukti apie 500 mln. Lt investicijų. „Dalyvavimas tokiose parodose – miesto garbės reikalas. Vežame dešiniojo Neries kranto infrastruktūros projektą. Iš patirties žinome, kad tokie objektai iš privačių  lėšų ir vieno investuotojo neatsiranda. Vilnius gali būti patrauklus užsienio investuotojams“, – aiškino Ūkio banko investicinės grupės direktoriaus pavaduotojas Rolandas Balčikonis.

Kartu su projektais investuotojams bus pristatoma verslo aplinka bei nekilnojamojo turto rinkos situacija Lietuvoje. „Jau dabar išklausyti apžvalgos apie padėtį Lietuvoje užsiregistravo apie 300 besidominčių investuotojų. Dabar būtent tas laikas, kai reikia vilioti investicijas”, – teigė Nekilnojamojo turto bendrovės „Re&Solution“ turto vertinimo departamento direktorius Ugnius Meidus.

Temos: 2 Paroda Kanai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min