Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sostinės vicemerą spaudžia skolos

Gintautas Babravičius
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Gintautas Babravičius
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Sostinės mero pavaduotojas Gintautas Babravičius ginasi nuo senų įsiskolinimų. Antstoliai iš politiko bando išieškoti apie 145 tūkst. Lt įsiskolinimus, susidariusius nuo 2004-ųjų.

Skolų turintis sostinės politikas dar užvakar pažadėjo, jei prireiks, už savo lėšas finansuos vieną Vilniuje vyksiančią gatvės muzikos šventę.

Dalį pinigų – apie 22 tūkst. Lt. - G.Babravičius yra skolingas vienos įmonės vadovui Audriui Skardžiui.

„Paskolinau žmogui pinigų. Jei gerai pamenu, jis ketino pirkti nekilnojamąjį turtą, bet jį patį apgavo“, – aiškino A.Skardžius.

Pasak jo, skolas vicemeras, antstolių įpareigotas, po truputį moka.

Kitą dalį pinigų, apie 125 tūkst. Lt, iš skolininko bando atgauti skrydžių bendrovė „Aurela“, nes G.Babravičius nurodomas kaip už viešąją įstaigą „Klajūnų klubas“ laiduojantis asmuo.

„Šis klubas veikia jau 12 metų, padengiame visas skolas. Skolos yra senos, antstoliai dirba savo darbą, o aš nesislapstau“, – tikino G.Babravičius.

Pasak politiko, kas mėnesį nuskaičiuojama suma nėra didelė, o įsiskolinimai „nedaro įtakos“ jo politinei valiai.

„Skolas mokėjau ir dirbdamas Seimo nariu, ir dabar savivaldybėje. Jokio kriminalo čia nėra“, – „15min“ sakė liberalcentristas.

Antstoliams darbo daugėja

Per 2008 metus antstoliai išieškojo 182,1 mln. Lt skolų. 49,7 mln. Lt skolų grąžinta valstybės biudžetui, 132,5 mln. Lt – privatiems fiziniams ir juridiniams asmenims. Vienam antstoliui vidutiniškai teko 1,58 mln. Lt išieškota suma. Anot Lietuvos antstolių rūmų, statistika liudija, kad mažėjant skolininkų mokumui, išieškoti skolas tampa sunkiau, tačiau prie sėkmingo išieškojimo aktyviau prisideda kreditoriai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Antstolis
Parašykite atsiliepimą apie 15min