Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 4d. 14:20

Spalį turėtų veikti apie 100 papildomų Vilniečio kortelių ir bilietų platinimo vietų

Vilniečio kortelė
BFL/Tomo Lukšio nuotr. / Vilniečio kortelė

Rugsėjo antroje pusėje paaiškės, kas be UAB „Lietuvos spauda“ ir „Vaskota“ platins Vilniečio korteles ir elektroninius sostinės viešojo transporto bilietus. Planuojama, kad iki lapkričio kortelės ir bilietai bus platinami dar bent 100 papildomų vietų. Šiuo metu kortelės ir bilietai parduodami apie 140 spaudos kioskų.

„Siekdami, kad bilietų ir kortelių platinimo tinklas būtų kuo didesnis ir gyventojams nereikėtų stovėti eilėse įsigyjant bilietus, paskelbėme konkursą ir su naujaisiais platintojais. Planuojame rugsėjo antroje pusėje sudaryti sutartis, kurios leis panaikinti ilgai gyvavusią sistemą, dėl kurios esame visiškai priklausomi nuo dviejų spaudos kioskus valdančių įmonių. Kortelių ir elektroninių bilietų platinimo vietų sąrašas turėtų būti papildytas dar bent 100 naujų adresų jau spalio pabaigoje – lapkričio pradžioje“,  – sakė Gintas Bliuvas, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ direktorius.

Pasak G. Bliuvo, didesnė konkurencija platinant viešojo transporto bilietus skatins platintojus gerinti savo sistemų kokybę. Konkurse dalyvauja prekybos centras ir dar viena platų klientų aptarnavimo tinklą turinti įmonė.

Iš viso kasos aparatų, aptarnaujančių Vilniečio korteles, skaičius išaugs iki daugiau kaip 750.

Per 20 dienų jau išplatinta apie 122 tūkstančiai Vilniečio kortelių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min