Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 30, 14:41

Spalis – Senjorų mėnuo: garbaus amžiaus kauniečiams – pusšimtis nemokamų renginių

Antrąjį rudens mėnesį Kaunas tradiciškai dedikuoja senjorams. Spalio 1-ąją, Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, švęsti kvies įvairių renginių bei veiklų kupina programa. Kauno kultūros, sporto, gydymo ir sveikatingumo įstaigos dovanoja platų spektrą nemokamų užsiėmimų – iki pat lapkričio vyks koncertai, šokiai ir įkvepiančių filmų peržiūros, rašoma Kauno miesto savivaldybės pranešime spaudai.
Jūratė. ir Česlovas Norvaišos
Jūratė. ir Česlovas Norvaišos / Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Kviečia švęsti gyvenimą kasdien

„Dažnai Kaunas pristatomas kaip studentų ir jaunų žmonių miestas. Mes su vyru esame puikus pavyzdys, kaip šiame mieste galima pilnavertiškai mėgautis visais gyvenimo etapais. Prieš 68 metus čia susipažinome, susituokėme, praleidome gražiausias mūsų akimirkas, kurias tęsiame iki dabar.

Iš tiesų, mieste senjorams gyventi patogu ir gera: išvystyta viešojo transporto ir gydymo įstaigų infrastruktūra, vis gausiau atnaujinamos žaliosios erdvės, plečiamas socialinių paslaugų spektras. Spalio mėnesį raginame neužsisėdėti namie ir švęsti gyvenimą kasdien“, – senjorus kviečia Kauno miesto garbės pilietė doc. dr. Jūratė Elena Norvaišienė.

Įvairios miesto įstaigos ir organizacijos paruošė plačią nemokamų renginių programą, teatrai pasirengę taikyti solidžias nuolaidas į spektaklius.

Staigmenos lauks jau nuo spalio 1-osios. Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga, pačių senjorų pageidavimu, šeštadienį Rotušės aikštėje koncertu juos pasveikins Jungėnų kaimo kapela.

Nemokamas viešasis transportas

Spalio 1-ąją patogias keliones į renginius užtikrins viešasis transportas – visos kelionės miesto autobusais ir troleibusais šį šeštadienį Kauno senjorams bus nemokamos. Svarbu nepamiršti pensininkų pažymėjimų.

Senjorų mėnesio programoje numatyta gerokai per pusšimtį renginių – nuo parodų, spektaklių, meno kolektyvų pasirodymų, ekskursijų, paskaitų iki edukacinių užsiėmimų bei sveikatingumo veiklų. Jos vyks visame mieste – tiek centre, tiek ir skirtinguose mikrorajonuose, kad visiems būtų patogu aplankyti.

Garbaus amžiaus kauniečiams spalį tradiciškai duris atvers ir patrauklias veiklas siūlys pagrindinės miesto kultūros įstaigos. Pro šalį nepraeiti ragins Kauno miesto muziejus ir jo padaliniai, Kauno plaukimo mokyklos baseinai, VDU Botanikos sodas, Kauno kultūros centras,

Nacionalinis M.K.Čiurlionio dailės muziejus, Kauno V.Kudirkos viešoji biblioteka, Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra ir Vytauto Didžiojo karo muziejus.

Proga puodeliui kavos

Šių metų programą praturtins nemokami kino seansai su jautrių bei įkvepiančių filmų peržiūromis, muzikos bei šokio kolektyvų pasirodymai, meninės veiklos bei sveikatingumo užsiėmimai.
Kiekvieną spalio penktadienį „Magnus Hotel Kaunas“ viešbučio restorane (Vytauto pr. 25) ir sekmadieniais kavinėse „Fortas“ (Vienybės aikštėje, K.Donelaičio g. 60) bei „Etno dvaras“ (PC „Molas“, K.Baršausko g. 66A) senjorai kviečiami į jaukius pasimatymus prie nemokamo kavos puodelio.

Daugiau informacijos apie spalio mėnesio veiklas ir išsami renginių programa internete: kaunas.lt.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min